Zamknij

Mila Kunis znowu szokuje. Uczy dziecko przemocy? "Trzeba stawać we własnej obronie"

21.10.2021 12:35
Mila Kunis
fot. Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Mila Kunis, która wywołała kontrowersje, zdradzając, że nie jest zwolenniczką kąpania swoich dzieci, znowu szokuje. Aktorka przyznała, że namawia córkę, by odpłacała się dziewczynce, która ją popchnęła. Nie jest przeciwniczką zasady "oko za oko".

Mila Kunis to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie i niekwestionowana gwiazda Hollywood. Amerykanka ukraińskiego pochodzenia zyskała ogromny rozgłos dzięki roli sympatycznej Jackie w serialu "Różowe lata siedemdziesiąte", choć wcześniej mogliśmy oglądać ją w tak popularnych produkcjach jak " Słoneczny patrol", "Dni naszego życia" czy "Strażnik Texasu". Przełomem w jej karierze była kreacja Lily w oscarowym hicie "Czarny łabędź", za rolę otrzymała między innymi statuetkę Saturna i nominację do Złotego Globu. Mogliśmy oglądać ją w "To tylko seks", "Jupiter: Intronizacja" czy "Szpieg, który mnie rzucił", a jej głosem mówi Meg Griffin z popularnej kreskówki dla dorosłych "Family Guy". 

Prywatnie Mila od 2015 roku jest szczęśliwą żoną aktora Ashtona Kutchera, znanego między innymi z głośnego "Efektu motyla". Para poznała się na planie "Różowych lat siedemdziesiątych" i zaczęła spotykać w 2013 roku, dwa lata później na świat przyszła ich córeczka Wyatt Isabelle. W 2016 urodził się ich syn Dimitri Portwood. Małżonkowie wywołali niemałe kontrowersje, zdradzając, że nie są zwolennikami kąpania swoich dzieci.

- Częste mycie nie ma najmniejszego sensu. Mydło pozbawia skórę naturalnej warstwy ochronnej. Nie należę do mam, które bez przerwy kąpią noworodki. Uważam, że nie powinno się tego robić codziennie - stwierdziła Kunis. 

Opinia gwiazdy wywołała gorącą dyskusję, z pewnością wywoła ją także jej najnowsze wyznanie. Tym razem Mila wyznała, że namawia córkę, by aktywnie reagowała na zaczepki ze strony koleżanki ze szkoły.

Mila Kunis namawia dziecko do agresji? Aktorka poradziła córce, by odpłaciła niemiłej koleżance

Mila Kunis była gościem internetowego programu "Mom Confessions", w którym opowiedziała o radzie, jakiej udzieliła córce. Wyatt Isabelle została popchniętą przez koleżankę z grupy przedszkolnej, która ma być niemiła także dla reszty dzieci. Aktorka poradziła, by pociecha odpłaciła jej tym samym.

- W grupie mojej córki było pewne nieznośne dziecko, które zachowywało się bardzo nieuprzejmie wobec pozostałych. Pewnego dnia dziewczynka popchnęła moją Wyatt. Kiedy córka przyszła do mnie i powiedziała, co się stało, instynktownie zapytałam ją" "Jak zareagowałaś? Odepchnęłaś ją?". "Nie" odparła. Wtedy poradziłam jej, żeby następnym razem odpowiedziała tym samym, bo kiedy ktoś cię popycha, odpychasz taką osobę i nie dziękujesz. "Nie zrzucaj jej z drabinki, huśtawki czy zjeżdżalni, po prostu odepchnij ją" - powiedziałam. I dodałam, że zawsze trzeba stawać we własnej obronie" - zdradziła Mila.

Inaczej niż w przypadku kąpania dzieci, tym razem Ashton Kutcher nie poparł żony. Kiedy usłyszał, co zrobiła, miał z dezaprobatą pokręcić głową.

- Kiedy to usłyszał, zaczął nerwowo kręcić głową, pokazując, żebym zamilkła. Cóż, to chyba moja największa porażka rodzicielska - oceniła Kunis.

A jak wy oceniacie radę, jakiej gwiazda udzieliła córce?