Zamknij

Milena Lewandowska pokazała córeczkę. Siostrzenica Roberta ma już miesiąc [FOTO]

23.07.2020 11:19
Milena Lewandowska z mężem
fot. Instagram:@lewandowskamilena7

Milena Lewandowska-Miros opublikowała urocze zdjęcie dziecka na Instagramie. Siostra Roberta Lewandowskiego urodziła miesiąc temu. Jak wygląda siostrzenica Lewego i jak ma na imię? 

Milena Lewandowska-Miros miesiąc temu urodziła drugie dziecko. Tym razem siostra Roberta Lewandowskiego powitała na świecie córkę. Do tej pory nie wiadomo, jak ma na imię siostrzenica Lewego, ale za to można oglądać jej pierwsze zdjęcia na Instagramie. Milena Lewandowska-Miros opublikowała uroczą fotografię córeczki. Naturalnie nie zabrakło reakcji szwagierki, Anny Lewandowskiej, którą również rozczuliło ujęcie śpiącego dziecka.

Milena Lewandowska- Miros jest siostrą Roberta Lewandowskiego, starszą od niego o trzy lata. Od 2014 roku jest żoną Radosława Mirosa, właściciela marki odzieżowej szyjącej garnitury. Mają 5-letniego synka Leona, którego ojcem chrzestnym jest naturalnie Robert Lewandowski. W Dniu Matki Milena poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka, pokazując już całkiem spory brzuszek. W tym samym czasie została ciocią Laury Lewandowskiej, która przyszła na świat na 6 maja. 

Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała zdjęcie ze ślubu. Miała suknię jak Małgorzata Rozenek [FOTO]

Milena Lewandowska-Miros pokazała miesięczną córkę 

Siostra Roberta Lewandowskiego pochwaliła się córeczką na Instagramie. Dziewczynka przyszła na świat dokładnie miesiąc temu. Milena Lewandowska-Miro nie posiada się ze szczęścia. 

Mój obecny punkt widzenia - podpisała zdjęcie śpiącej córki. 

Widok rozkosznie drzemiącego malucha wywołała masę pozytywnych reakcji. Serduszko zamieściła również Anna Lewandowska. 

Anna Lewandowska wyretuszowała brzuch? Zdradziło ją zdjęcie Roberta [FOTO]

Posłuchaj podcastu