Zamknij

Milena Lewandowska w ciążowej sesji z mężem i synem. Siostra Roberta ma już spory brzuszek [FOTO]

Judyta Wanicka
02.06.2020 21:45
Siostra Roberta Lewandowskiego, Milena, spodziewa się drugiego dziecka
fot. Instagram:@lewandowskamilena7

Siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Lewandowska-Miros, spodziewa się drugiego dziecka. 35-latka pochwaliła się efektami sesji ciążowej. Na zdjęciach pokazała nie tylko krągły brzuszek, ale także męża i syna. Kim jest szwagier Roberta Lewandowskiego? 

Milena Lewandowska-Miros to starsza siostra Roberta Lewandowskiego. Do tej pory 35-latka żyła w cieniu słynnego brata i jego równie popularnej żony, ale ostatnio zrobiło się o niej głośno. Wszystko przez to, że Milena Lewandowska jest w ciąży. W Dniu Matki siostra Lewego wyjawiła na Instagramie, że spodziewa się drugiego dziecka i pochwaliła się całkiem sporym brzuszkiem. 

Milenę i Roberta Lewandowskich dzieli różnica trzech lat. Wielu internautów zwraca uwagę, że siostra Lewego jest podobna do Anny Lewandowskiej. Trudno się z tym nie zgodzić, przeglądając zdjęcia na Instagramie Mileny. Obie mają podobne rysy twarzy i styl ubierania się. W dodatku łączy je sportowa przeszłość. Gdy Ania odnosiła sukcesy w karate, Milena walczyła o zwycięstwa w drużynie siatkarskiej AZS Politechniki Warszawskiej. W maju Ani i Robertowi urodziło się drugie dziecko - córka Laura. Rodzina Mileny również wkrótce się powiększy. Czy także o dziewczynkę? To pewnie wyjaśni się już niedługo. 

Anna Lewandowska opowiedziała o porodzie Laury. Klarę rodziła przez 30 godzin, a jak było teraz?

Siostra Roberta Lewandowskiego, Milena, pozuje w ciążowej sesji 

W 2014 roku Milena Lewandowska wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela marki odzieżowej Signor Leone szyjącej męskie garnitury. Mają 5-letniego synka Leona, którego ojcem chrzestnym jest nie kto inny niż sam Robert. Siostra kapitana polskiej reprezentacji wkrótce urodzi drugie dziecko. Milena pochwaliła się za to efektami profesjonalnej sesji ciążowej, w której wystąpiła ze swoim mężem i synem. 

Zagłosuj

Masz na swoim koncie sesję ciążową?

Liczba głosów:

Posłuchaj podcastu