Zamknij

Milena Lewandowska w ciąży. Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała zaokrąglony brzuszek [FOTO]

Sylwia Wamej
26.05.2020 14:36
Milena Lewandowska-Miros w ciąży. Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała zaokrąglony brzuszek
fot. Instagram.com/ Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros jest w ciąży. Siostra Roberta Lewandowskiego spodziewa się dziecka. Zaokrąglonym brzuszkiem starsza siostra Lewandowskiego pochwaliła się na Instagramie.

Milena Lewandowska-Miros w ciąży. Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała ciążowy brzuszek

Milena Lewandowska-Miros spodziewa się dziecka. Starsza o trzy lata od Roberta Lewandowskiego Milena pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje zaokrąglone kształty. Teraz już nikt nie ma wątpliwości, że siostra Lewandowskiego jest w ciąży. Wcześniej Milena fotografowała się w taki sposób, aby zamaskować brzuszek. Jednak Dzień Mamy to dobra okazja, żeby potwierdzić błogosławiony stan.

Dla Mileny Lewandowskiej i jej męża - Radosława Mirosa będzie to drugie dziecko. W 2015 roku para przywitała na świecie synka - Leona, którego ojcem chrzestnym jest oczywiście Robert Lewandowski. 

Robert Lewandowski o pojawieniu się na świecie dziecka

Słynny piłkarz sam jest podwójnym tatą. W maju tego roku Anna i Robert Lewandowscy przywitali na świecie drugą pociechę - córeczkę Laurę. Z kolei w 2017 roku przyszła na świat Klara.

"Jak coś nowego się dzieje, staram się działać, wykonywać, pokazywać, że dam radę. W tym przypadku jakaś niepewność jednak była. Ciąża Ani to nie był dla mnie czas przygotowań, bo do tego w 100% przygotować się nie da, ale czas większej świadomości. Wiedziałem, że nasze życie się zmieni, nie wiedziałem jak” - mówił jakiś czas temu Robert Lewandowski w rozmowie z Katarzyną Burzyńską.

Zagłosuj

Masz rodzeństwo?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW