Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Miley Cyrus ma nową dziewczynę. Kim jest Kaitlynn Carter? Piosenkarka rozstała się z Liamem Hemsworthem

12.08.2019 12:20

Rozstanie Miley Cyrus i Liama Hemswortha wstrząsnęło światowym show-biznesem. Co więcej, słynna wokalistka została przyłapana na czułych pocałunkach z Kaitlynn Carter, byłą żoną Brogy'ego Jennera. Czyżby gwiazda zdecydowała się na romans z kobietą?

Miley Cyrus ma nową dziewczynę. Kim jest Kaitlynn Carter? Piosenkarka rozstała się z Liamem Hemsworthem fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Miley Cyrus i Liam Hemsworth byli bez wątpienia jedną z najpopularniejszych par światowego show-biznesu. Popularna wokalistka i australijski aktor znany z „Igrzysk śmierci” byli ze sobą z przerwami przez 10 lat, a 7 miesięcy temu stanęli na ślubnym kobiercu. Nikt nie spodziewał się, że niecały rok po ślubie para ogłosi separację. Media donosiły o zdradzie, nie bez znaczenia był również fakt, że biseksualna Miley mimo obrączki na palcu nadal odczuwała pociąg do kobiet. Najnowsze informacje zdają się potwierdzać, że Cyrus postanowiła rozstać się z Hemsworthem dla kobiety.

Miley Cyrus całuje się z nową dziewczyną. Kim jest Kaitlynn Carter?

Miley Curus postanowiła odnieść się do informacji o rozstaniu z Liamem za pośrednictwem mediów społecznościowych. W opublikowanym wpisie wyznała, że przechodzi wewnętrzną ewolucję, którą można porównać do cyklów przyrody.

Mój tata zawsze mi powtarzał: Natura nigdy się nie spieszy, ale zawsze jest na czas. To napełnia moje serce pokojem i nadzieją. Nauczono mnie szanować planetę i jej procesy, i zobowiązuję się robić to samo z moimi.

Wiele wskazuje na to, że „ewolucja” zawiodła Miley w ręce nowej partnerki. Otwarcie deklarująca biseksualizm Cyrus została przyłapana przez fotografów na namiętnych pocałunkach z Kaitlynn Carter, blogerką i byłą żoną Brody'ego Jennera. Zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa, Brody jest przyrodnim bratem Kendall i Kylie Jenner. Romans Miley i Kaitlynn byłby bez wątpienia jednym z największych branżowych skandali ostatnich lat. Sam Brody podszedł do sprawy z przymrużeniem oka. W jednym z komentarzy na Instagramie zasugerował, że na wspólne zdjęcie Cyrus i Carter zamierza odpowiedzieć własną fotografią.

Uważaj! Zdjęcia z plaży, jak trzymamy się z Liamem za ręce, już niedługo – napisał.

Z pewnością w mniej rozrywkowym nastroju jest sam Liam Hemsworth.

Miley Cyrus napadnięta przez nachalnego fana. Teraz ostro komentuje całe zajście

Zagłosuj

Śledzisz życie zagranicznych gwiazd?

RadioZET.pl/MF

Oceń