Zamknij

Miley Cyrus ma nową dziewczynę. Kim jest Kaitlynn Carter? Piosenkarka rozstała się z Liamem Hemsworthem

Maciej Friedrich
12.08.2019 12:20
Miley Cyrus ma nową dziewczynę. Kim jest Kaitlynn Carter? Piosenkarka rozstała się z Liamem Hemsworthem
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Rozstanie Miley Cyrus i Liama Hemswortha wstrząsnęło światowym show-biznesem. Co więcej, słynna wokalistka została przyłapana na czułych pocałunkach z Kaitlynn Carter, byłą żoną Brogy'ego Jennera. Czyżby gwiazda zdecydowała się na romans z kobietą?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth byli bez wątpienia jedną z najpopularniejszych par światowego show-biznesu. Popularna wokalistka i australijski aktor znany z „Igrzysk śmierci” byli ze sobą z przerwami przez 10 lat, a 7 miesięcy temu stanęli na ślubnym kobiercu. Nikt nie spodziewał się, że niecały rok po ślubie para ogłosi separację. Media donosiły o zdradzie, nie bez znaczenia był również fakt, że biseksualna Miley mimo obrączki na palcu nadal odczuwała pociąg do kobiet. Najnowsze informacje zdają się potwierdzać, że Cyrus postanowiła rozstać się z Hemsworthem dla kobiety.

Miley Cyrus całuje się z nową dziewczyną. Kim jest Kaitlynn Carter?

Miley Curus postanowiła odnieść się do informacji o rozstaniu z Liamem za pośrednictwem mediów społecznościowych. W opublikowanym wpisie wyznała, że przechodzi wewnętrzną ewolucję, którą można porównać do cyklów przyrody.

Mój tata zawsze mi powtarzał: Natura nigdy się nie spieszy, ale zawsze jest na czas. To napełnia moje serce pokojem i nadzieją. Nauczono mnie szanować planetę i jej procesy, i zobowiązuję się robić to samo z moimi.

Wiele wskazuje na to, że „ewolucja” zawiodła Miley w ręce nowej partnerki. Otwarcie deklarująca biseksualizm Cyrus została przyłapana przez fotografów na namiętnych pocałunkach z Kaitlynn Carter, blogerką i byłą żoną Brody'ego Jennera. Zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa, Brody jest przyrodnim bratem Kendall i Kylie Jenner. Romans Miley i Kaitlynn byłby bez wątpienia jednym z największych branżowych skandali ostatnich lat. Sam Brody podszedł do sprawy z przymrużeniem oka. W jednym z komentarzy na Instagramie zasugerował, że na wspólne zdjęcie Cyrus i Carter zamierza odpowiedzieć własną fotografią.

Uważaj! Zdjęcia z plaży, jak trzymamy się z Liamem za ręce, już niedługo – napisał.

Z pewnością w mniej rozrywkowym nastroju jest sam Liam Hemsworth.

Miley Cyrus napadnięta przez nachalnego fana. Teraz ostro komentuje całe zajście

Zagłosuj

Śledzisz życie zagranicznych gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF