Zamknij

Miley Cyrus i Liam Hemsworth już po rozwodzie. Małżeństwo wokalistki trwało rok

Patrycja Chudolińska
29.01.2020 16:37
Miley Cyrus
fot. Shutterstock/@Kathy Hutchins

Miley Cyrus i Liam Hemsworth są już po rozwodzie. Małżeństwo 27-letniej piosenkarki i 30-letniego aktora trwało zaledwie rok. Wiadomość o rozstaniu para ogłosiła już latem 2019 roku.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozwiedli się

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha był długi i bardzo burzliwy. Poznali się na planie filmu "Ostatnia piosenka", gdzie grali dwójkę zakochanych. W 2009 roku po raz pierwszy oficjalnie potwierdzili, że spotykają się ze sobą.

Para wielokrotnie się rozstawała, jednak za każdym razem decydowali się do siebie wrócić. Para ogłosiła zaręczyny w 2012 roku, jednak już w 2013 związek ponownie się rozstał. Wrócili do siebie dwa lata później, a w 2018 postanowili przypieczętować swoją miłość i powiedzieć przed ołtarzem uroczyste "tak".

Ślub nie uratował zakochanych od dalszych kłótni. Zaledwie pół roku po hucznej uroczystości w mediach pojawiły się doniesienia o końcu ich relacji.

Miley Cyrus znalazła już nową miłość

Siedem miesięcy po ślubie z Liamem Hemsworthem Miley Cyrus zaangażowała się w całkiem nową relację. Jeszcze podczas separacji miała romans z Kaitlynn Carter. Teraz związana jest z australijskim piosenkarzem Codym Simpsonem.

Jak donosi "Daily Mail", do rozwodu doszło cztery miesiące po złożeniu pozwu. Podział majątki nie stanowił problemu - para podpisała intercyzę. Nie mieli również dzieci. Miley Cyrus zdecydowała zatrzymać zwierzęta, które adoptowali razem z Liamem.

RadioZET.pl/PCh