Zamknij

Miley Cyrus pokazała nagie piersi. Niezwykle odważna sesja gwiazdy. "Zachwycająca" [FOTO]

21.10.2021 16:35
Miley Cyrus
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

Miley Cyrus to niezwykle odważna artystka, która nie wstydzi się pokazywać ciało. Udowodniła to podczas nowej sesji zdjęciowej. Możemy oglądać gwiazdę, która pokazała się topless i odważnie odsłoniła resztę ciała.

Miley Cyrus to jedna z najpopularniejszych światowych piosenkarek, która przeszła niesamowitą przemianę przez lata artystycznej działalności. Karierę rozpoczynała jako aktorka, występując w takich produkcjach jak "Duża Ryba" i "Doc". Przełomem w jej karierze była pierwszoplanowa rola w młodzieżowym serialu "Hannah Montana". Perypetie nastolatki, która prowadzi podwójne życie i podbije sceny jako wokalistka pop, okazały się światowym hitem i najchętniej oglądanym serialem Disney Channel. Miley, która nagrała także bestsellerowe albumy z piosenkami z serii, stała się wielką gwiazdą porównywaną do Britney Spears i dalej rozwijała karierę aktorską oraz muzyczną. W 2013 roku podpisała kontrakt z wytwórnią RCA Records i odcięła się od "dziecięcego wizerunku" w sposób, który zaszokował jej fanów.

Cyrus, nagrywając "dorosły" album, przeobraziła się z grzecznej dziewczynki w drapieżną i kontrowersyjną gwiazdę. Głośno mówiło się o wulgarności, niemal niesmacznym odsłanianiu ciała i skandalach z udziałem piosenkarki. Na swoim koncie ma wiele głośnych związków i rozstań zarówno z mężczyznami jak i kobietami oraz problemy z używkami. Opinia skandalistki przylgnęła do niej na dobre nawet mimo momentów, w których zapowiadała przemianę. Z pewnością zdanie na temat Miley nie zmieni się po jej udziale w sesji zdjęciowej dla magazynu "Interview Magazine".

Miley Cyrus pozuje topless. Pokazała ciało na osobliwych zdjęciach

Jeśli ktoś tęsknił za prowokacyjnymi i niemal nagimi sesjami zdjęciowymi Miley Cyrus, z pewnością spodoba mu się ta, która miała miejsce na jednej z farm w Nashville. Gwiazda na osobliwych fotografiach, którymi pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych, pręży się w skąpym stroju podkreślającym sutki, pokazuje topless i pozuje z tak przedziwnymi rekwizytami jak tabliczka czekolady czy góra obranych bananów.

Z pewnością sesję, w której wzięła udział Cyrus, można nazwać osobliwą, jednak miłośnicy wdzięków piosenkarki i jej bezkompromisowego wizerunku z pewnością będą zadowoleni. Świadczą o tym komentarze na profilu gwiazd na Instagramie, w których nie brakuje komplementów i zachwytów nad zdjęciami. "Królowa", "Zachwycająca", "O mój boże, jesteś niesamowita" - to tylko niektóre opinie dotyczące kontrowersyjnej 28-latki.

A jak wam podoba się odważna sesja Miley?