Zamknij

Miley Cyrus przeszła operację i wygrała z nałogiem. "Jestem trzeźwa od 6 miesięcy"

24.06.2020 19:37
Miley Cyrus
fot. Instagram/@mileycyrus

Miley Cyrus w rozmowie z "Variety" wyznała, że od pół roku nie zażywa narkotyków. Gwiazda pop zdradziła, jak udało jej się wygrać z uzależnieniem. Opowiedziała także o trudnej operacji, którą przeszła kilka miesięcy temu.

Miley Cyrus jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek muzyki pop. Dawna "gwiazda Disneya" przez lata zmieniała swój wizerunek - z głównej bohaterki serialu dla młodzieży "Hannah Montana" przeobraziła się w dojrzałą, odważną kobietę, która nie stroni od kontrowersji. Ostatnio głośno było przede wszystkim o związkach Miley. Artystka od 2009 roku spotykała się z aktorem Liamem Hemsworthem. Związek pary był burzliwy, a po kilku rozstaniach i powrotach w grudniu 2018 roku wzięli ślub. W 2019 roku po siedmiu miesiącach małżeństwa ogłosili jednak separację, a 28 stycznia 2020 oficjalnie się rozwiedli.

Po rozwodzie z Liamem wokalistka związała się z piosenkarzem Codym Simpsonem. To właśnie on był dla niej wsparciem podczas walki z uzależnieniem od narkotyków. Choć Miley Cyrus nigdy nie ukrywała, że używki są obecne w jej życiu, ostatnie wydarzenia zmotywowały ją do podjęcia terapii.

Zobacz także: Miley Cyrus trafiła do szpitala. Gwiazda zmaga się z ciężką anginą [ZDJĘCIA]

Miley Cyrus wygrała z uzależnieniem

Miley Cyrus postanowiła zmienić swój styl życia po trudnej operacji. Gwiazda przeszła zabieg na strunach głosowych.

- W listopadzie miałam bardzo poważną operację strun głosowych. Całymi tygodniami nie mogłam mówić. Byłam wściekła, że muszę wszystko pisać na tablicy, wyżywałam się na wszystkich - przyznała.

Artystka przyznała, że podczas terapii myślała przede wszystkim o bliskich i swojej rodzinie.

- Jestem trzeźwa od ponad 6 miesięcy. Na początku chodziło tylko o tę operację... Ale myślałam dużo o mojej mamie. Była adoptowana, a ja chyba odziedziczyłam po niej uczuciowość - poczucie odrzucenia i chęć przekonania się, że jestem wartościowa i potrzebna. Rodzice mojego ojca rozwiedli się, kiedy miał 3 lata, a więc ojciec dorastał sam. W mojej rodzinie często pojawia się temat uzależnień i wyzwań związanych ze zdrowiem psychicznym. No i dlatego odpowiadając sobie na pytanie 'DLACZEGO JESTEM, JAKA JESTEM?'... kiedy zrozumiemy przeszłość, łatwiej zrozumiemy teraźniejszość i przyszłość też stanie się łatwiejsza. Myślę, że taka terapia jest świetna - powiedziała w rozmowie z mediami.