Zamknij

Miley Cyrus komentuje rozwód z Liamem Hemsworthem. Przyznała się do zdrady?

Maciej Friedrich
23.08.2019 14:01
Miley Cyrus komentuje rozwód z Liamem Hemsworthem. Przyznała się do zdrady?
fot. Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Rozstanie Miley Cyrus i Liama Hemswortha było jednym z najgłośniejszych wydarzeń w światowym show-biznesie. Wydarzenie budzi kontrowersje, ponieważ piosenkarka została przyłapana na gorących pocałunkach z kobietą. Gwiazda zdecydowała się skomentować plotki o rzekomej zdradzie.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth się rozstali. Piosenkarka zdradziła męża z kobietą?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth byli jedną z najpopularniejszych par światowego show-biznesu. Kontrowersyjna piosenkarka i aktor spotykali się z przerwami przez 10 lat, a w grudniu 2018 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Wydawali się niezwykle zgodną parą, tym większe było zaskoczenie fanów, gdy w połowie sierpnia pojawiła się informacja, że małżonkowie ogłosili separację i planują rozwód. Ich rozstanie odbyło się w atmosferze skandalu, ponieważ Miley nakryto na czułych pocałunkach z blogerką Kaitlynn Carter, byłą żoną Brody'ego Jennera. Głośno zaczęto mówić o zdradzie Miley. Wokalista postanowiła skomentować plotki.

Zagłosuj

Sądzisz, że Miley zdradziła Liama?

Liczba głosów:

Miley Cyrus odpowiada na zarzuty o zdradę. Skomentowała rozstanie z Liamem Hemsworthem

Choć Liam Hemsworth skomentował rozstanie z Miley Cyrus i życzył jej wszystkiego dobrego, w mediach mówiono o jawnej zdradzie piosenkarki. Gwiazda najwyraźniej dość miała plotek na swój temat, bo w serii wpisów na Tweeterze skomentowała medialne doniesienia.

Nie ma tu sekretów do ukrycia. Wiele się nauczyłam z moich życiowych doświadczeń. Nie jestem idealna, nie chcę taka być, to nudne. Dorastałam na waszych oczach, ale uwaga, dorosłam. Mogę przyznać się do wielu rzeczy, ale odmawiam przyznania się do tego, że moje małżeństwo zakończyło się z powodu zdrady. Liam i ja byliśmy razem przez dekadę. Powiedziałam to już wcześniej i to prawda, kocham Liama i zawsze będę. Ale teraz muszę dla siebie podjąć zdrowe decyzje i zostawić za sobą dawne życie. Jestem teraz najzdrowsza i najszczęśliwsza. Możecie powiedzieć, że twerkuję, palę, a z moich ust wychodzą okropne rzeczy, ale nie kłamię [...] Mogę zaakceptować fakt, że życie, które wybrałam, oznacza, że muszę żyć w pełni otwarta i przejrzysta z moimi fanami, których kocham, przez 100% czasu. To, czego nie mogę zaakceptować, to stwierdzenie, że kłamię, aby ukryć przestępstwo, którego nie popełniłam. Nie mam nic do ukrycia – podsumowała artystka

Pytanie, czy oświadczenie Miley zdoła uciszyć medialne spekulacje na temat jej relacji z Kaitlynn Carter.

Zagłosuj

Sądzisz, że Miley zdradziła Liama?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF