Zamknij

Miley Cyrus wzięła sekretny ślub. Kiedy została żoną Liama Hemswortha?

Redakcja
27.12.2018 10:59
Miley Cyrus wzięła sekretny ślub. Kiedy została żoną Liama Hemswortha?
fot. Priscilla Grant/Everett Collection

Choć wielu fanów Miley Cyrus uznało doniesienia o jej ślubie za plotkę, okazało się, że piosenkarka naprawdę 23 grudnia została żoną Liama Hemswortha. Para potwierdziła tę informację, publikując w sieci wspólne zdjęcia. 

Niewielu fanów Miley Cyrus brało pod uwagę, że piosenkarka mogłaby zataić przed mediami tak ważne wydarzenie, jakim jest ślub. Gwiazda Disneya, zwłaszcza na początku swojej kariery, słynęła z kontrowersji i robiła wszystko, by zaznaczyć swoją obecność w show-biznesie. Również jej związek z australijskim aktorem Liamem Hemsworthem był bardzo burzliwy i często opisywany w mediach. Para poznała się w 10 lat temu na planie filmu „Ostatnia piosenka”. Często dochodziło między nimi do konfliktów, zakochani rozstawali się i wracali do siebie kilkukrotnie. W 2013 roku zerwali nawet zaręczyny. Ostatecznie jednak udało im się pogodzić. Jak widać, z doskonałym skutkiem.

ZOBACZ: Jakie jest prawdziwe imię Miley Cyrus?

Cyrus i Hemsworth
fot. Instagram:@mileycyrus

Miley Cyrus została żoną Liama Hemswortha

23 grudnia w sieci zaczęły pojawiać się informacje, że Miley została żoną Hemswortha. Nie wszyscy fani dali wiarę doniesieniom o ślubie. Nieostre zdjęcia i nieoficjalne plotki nie przekonały części internautów. Jednak gdy sama Cyrus opublikowała fotografie na swoim profilu na Instagramie, wątpliwości zostały rozwiane. Artystka na czarno-białych zdjęciach całuje i przytula swojego ukochanego. Pod jednym z nich znajduje się data 23.12.2018, prawdopodobnie data ślubu pary. 

Amerykańskie media wyceniły skromną suknię ślubną, którą miała na sobie Miley. Podobne kreacje kosztować mają około 8,5 tysiąca dolarów, czyli mniej więcej 32 tysiące złotych. Trzeba przyznać, że w wypadku Cyrus kreację uznać można za wyjątkowo skromną i minimalistyczną. Młodej parze życzymy oczywiście szczęścia.

ZOBACZ: Miley Cyrus ukradła jeden ze swoich przebojów?

Miley i Liam
fot. Instagram:@mileycyrus

RadioZET.pl/MF