Zamknij

Milla Jovovich urodziła. Znamy płeć i imię dziecka [ZDJĘCIE]

Patrycja Chudolińska
03.02.2020 14:17
Milla Jovovich
fot. Instagram/@millajovovich

Milla Jovovich urodziła. Amerykańska aktorka, modelka i piosenkarka powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Najstarsza córka gwiazdy opublikowała wyjątkowe zdjęcie po porodzie.

Milla Jovovich urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

Milla Jovovich urodziła. Amerykańska gwiazda o korzeniach serbsko-rosyjskich powitała na świecie swoje trzecie dzieckoNajstarsza córka aktorki opublikowała wyjątkowe zdjęcie w powiększonym rodzinnym gronie. Przy okazji zdradziła, jak na imię ma najmłodsza pociecha.

Witaj na świecie! Chciałam powitać moją nową siostrę Osian! Kochamy Cię! - napisała w opisie.

Milla Jovovich poinformowała fanów o trzeciej ciąży w sierpniu 2019 roku. Od długiego czasu starała się o dziecko. Był to dla niej trudny proces - wszystko dlatego, że dwa lata wcześniej straciła ciążę w piątym miesiącu.

Pogrążyłam się w jednej z najgorszych depresji mojego życia i musiałam ciężko pracować, by z tego wyjść. Udało mi się znaleźć wyjście z tego piekła, nie sięgając po leki, ale pamięć o tym, przez co przeszłam i co straciłam, będzie ze mną do dnia mojej śmierci - wyznała.

Córka gwiazdy opublikowała rodzinne zdjęcie

Tym razem marzenie o kolejnej córeczce się spełniło. Milla Jovovich i Paul Anderson powitali małą Osian. Fani życzą zdrowia mamie i noworodkowi.

- Gratulujemy! Jesteście piękną rodziną.

- Ach, kocham was tak bardzo! Witamy na świecie Osian. Gratulacje.

- Gratulacje, moja droga! Dużo zdrowia dla malutkiej.

My również gratulujemy.

RadioZET.pl/PCh