Zamknij

Wyuzdana Małgorzata Rozenek w nowym filmie Patryka Vegi. Jest zwiastun! [WIDEO]

31.12.2020 10:51
Małgorzata Rozenek w filmie "Miłość seks i pandemia" Patryka Vegi
fot. YouTube/Patryk Vega

"Miłość, seks & pandemia" to nowy film Patryka Vegi. Do sieci trafił zwiastun produkcji, a w nim gorące sceny seksu z Małgorzatą Rozenek, Anną Muchą i Zofią Zborowską. Kiedy premiera nowego filmu Vegi? 

Patryk Vega opublikował zwiastun nowego filmu "Miłość, seks & pandemia". Wideo trafiło na YouTube, gdzie zbiera pierwsze komentarze. Reżyser pokazała gorące sceny seksu z udziałem m.in. Anny Muchy, Zofii Zborowskiej i debiutującej na wielkim ekranie Małgorzaty Rozenek-Majdan

O udziale prowadzącej "Projekt Lady" w nowym przedsięwzięciu Patryka Vegi mówi się już od dawna. Kontrowersyjny reżyser, słynący z oszpecania na potrzeby roli najpiękniejszych aktorek polskiego kina, już wcześniej sygnalizował, że chętnie widziałby "perfekcyjną panią domu" w jednym ze swoich filmów. W październiku Małgorzata Rozenek opublikowała kontrowersyjne zdjęcie z planu. Charakteryzacja zdradzała, że wciela się ona w drapieżną i nieobliczalną kobietę. Tabloidy spekulowały, że Rozenek gra sutenerkę na wzór królowej życia. W zwiastunie filmu widzimy ją jednak w zupełnie innej roli. 

Oczy diabła: Patryk Vega pokazał wstrząsający zwiastun filmu. O czym jest? 

"Miłość, seks i pandemia" - zwiastun nowego filmu Patryka Vegi z Małgorzatą Rozenek

Małgorzata Rozenek do tej pory nie miała zbyt dużej styczności z aktorstwem, pomijając oczywiście fakt, że była żoną znanego aktora Jacka Rozenka. Tym bardziej wielu fanów gwiazdy jest ciekawych, jak debiutująca na wielkim ekranie "perfekcyjna" wypadnie w brutalnym kinie Patryka Vegi.

Do sieci trafił zwiastun filmu "Miłość, seks & pandemia". Reżyser tradycyjnie już postawił na śmiałą erotykę połączoną ze światem klubów nocnych i sportów walki, a historię bohaterek granych przez Rozenek, Muchę i Zborowską osadził na kanwie aktualnych wydarzeń w kraju.

To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film - napisał w zapowiedzi Patryk Vega.

W zwiastunie można zobaczyć wyuzdane sceny z Małgorzatą Rozenek. 42-letnia gwiazda zagrała fotografkę, która wdaje się w perwersyjny romans z młodszym mężczyzną. Rozenek została także narratorką w zwiastunie.

Dokładana data premiery filmu "Miłość, seks & pandemia" Patryka Vegi nie została podana. Reżyser zapewnia jednak, że nastąpi to niebawem. 

Małgorzata Rozenek o Radku Majdanie: "Mój pan Grey". Zdradziła, że Radek też miał swój "pokój zabaw"!