Zamknij

Misha Kostrzewski ujawnił kulisy rozwodu. Brat Małgorzaty Rozenek o rozstaniu z żoną

08.07.2021 13:17
Mish Kostrzewski
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Misha Kostrzewski jakiś czas temu rozwiódł się z żoną. Juror programu "You Can Dance: Nowa Generacja" w rozmowie z serwisem Plejada.pl opowiedział o kulisach rozstania.

Misha Kostrzewski, juror programu " You Can Dance:Nowa Generacja", a prywatnie brat Małgorzaty Rozenek rozwiódł się żoną. Juror show TVP dziś jest w szczęśliwym związku. Jednak półtora roku temu jego małżeństwo było w rozsypce.

Zobacz też:  Brat Małgorzaty Rozenek rozstał się z żoną. Juror "You Can Dance" pokazał nową ukochaną [FOTO]

 Misha Kostrzewski ujawnił kulisy rozwodu. Brat Małgorzaty Rozenek o rozstaniu z żoną

"Półtora roku temu, w trakcie pandemii zostawiła mnie żona" - powiedział Kostrzewski w rozmowie z Plejadą. W dalszej części rozmowy Kostrzewski zdradził, co dokładnie się stało.

"To był dla mnie trudny moment. Byliśmy razem przez 30 lat, mamy trójkę dzieci. Pewnego dnia przyszła do mnie i powiedziała mi, że to koniec, że wszystko między nami się skończyło. I ja wiedziałem, że to prawda" - przyznał brat Małgorzaty Rozenek w rozmowie z Plejadą.

Podczas rozwodu tancerz mógł liczyć na ogromne wsparcie siostry, MałgorzatyRozenek.

"Małgośka przez cały czas mnie mocno wspierała. Gdy dowiedziała się o moim rozwodzie, bardzo to przeżywała. Zabolało ją to, co się wydarzyło" - powiedział Misha Kostrzewski w wywiadzie dla Plejady.

Kostrzewski podkreślił, że z siostrą ma świetne relacje i co by się nie działo, zawsze mogą liczyć na swoje wsparcie.

"Wiedziałem, że zawsze mogę na nią liczyć. My nie chodzimy razem na imprezy, nie umawiamy się na kawę co drugi dzień, ale oboje wiemy, że pójdziemy za sobą w ogień i będziemy stać za sobą murem" - powiedział.

xx