Zamknij

Misha Kostrzewski weźmie kolejny ślub? "Myślę o tym, ale..."

16.10.2021 17:31
Misha Kostrzewski
fot. Tricolors/ East News

Misha Kostrzewski planuje kolejny ślub z nową wybranką? Brat Małgorzaty Rozenek jest co prawda po rozwodzie, jednak udało mu się znaleźć nową miłość. W rozmowie z Pomponikiem juror "You Can Dance" zdradził, jakie ma plany co do swojego związku z ukochaną Kingą.

Misha Kostrzewski sympatię w Polsce zdobył dzięki programowi " You Can Dance", który pojawił się w nowej formule na antenie TVP. Kostrzewski świetnie sprawdza się w nim jako juror. Prywatnie natomiast jest bratem Małgorzaty Rozenek. Michał przeżywał jeszcze niedawno ciężkie chwile. Żona, z którą spędził dwadzieścia lat i z którą doczekał się trójki dzieci, zostawiła go. T

Tancerz baletowy i choreograf ostatnie 30 lat spędził we Francji, a jakiś czas temu wrócił do Polski. Bratu Rozenek udało się na szczęście znaleźć nową miłość-stylistkę fryzur TVP-Kingę, z którą planuje przyszłość.

Misha Kostrzewski weźmie kolejny ślub? "Myślę o tym, ale..."

Kostrzewski w rozmowie z Pomponikiem zdradził, że myśli o kolejnym ślubie.

"Myślę o tym, ale nie chcę przeskakiwać pewnych etapów. Chcę po prostu być z Kingą i z nią żyć, to wszystko przyjdzie naturalnie. Ale oczywiście, że myślę o tym, bo nie potrafiłbym żyć z kimś tylko po to, by z nim być" - powiedział Misha Kostrzewski.

Brat Rozenek był przekonany, że po rozwodzie nie będzie w stanie jeszcze raz wziąć ślubu. Jednak Kinga, która pojawiła się na jego drodze, zmieniła to myślenie. Co więcej, nowa wybranka gwiazdora polubiła jego dzieci i to z wzajemnością.

"Po rozwodzie nie myślałem, że będę znów się chciał z kimś ożenić. Są ludzie, którzy nie wierzą w instytucję związku małżeńskiego, a ja uważam, że trzeba w to wierzyć" - przyznał Kostrzewski.

Gdyby Michał miał ponownie brać ślub, jako miejsce ceremonii wybrałby kameralny hotel z restauracją, w którym byli z Kingą podczas nagrań do programu "You Can Dance".