Zamknij

Misheel Jargalsaikhan przeszła metamorfozę. Gwiazda "Rodziny Zastępczej" zmieniła fryzurę

Sylwia Wamej
05.02.2020 17:26
Misheel Jargalsaikhan przeszła metamorfozę. Gwiazda "Rodziny Zastępczej" zmieniła fryzurę
fot. Piotr Molecki/ East News

Misheel Jargalsaikhan postanowiła odświeżyć swoją fryzurę. Serialowa Zosia z "Rodziny Zastępczej" skróciła włosy i postawiła na bardzo modne cięcie. Jak się w nim prezentuje?

Misheel Jargalsaikhan przeszła metamofozę. Gwiazda "Rodziny Zastępczej" pochwaliła się nową fryzurą

Misheel Jargalsaikhan zdecydowała się na małą zmianę fryzury, która okazała się być strzałem w dziesiątkę. Serialowa Zosia z "Rodziny Zastępczej" skróciła, przyciemniła i wyprostowała włosy. Choć nie była to ogromna metamorfoza, w nowych włosach Mishael wygląda bardzo świeżo, ale też ultrakobieco. Takie cięcie jest bardzo modne, zwłaszcza wśród gwiazd. Na podobną metamorfozę zdecydowała się Małgorzata Rozenek- Majdan. Nową fryzurę gwiazda "Rodziny Zastępczej" zaprezentowała na InstaStories. 

31-letnia gwiazda mongolskiego pochodzenia w Polsce najbardziej jest znana z roli Zosi w serialu "Rodzina Zastępcza". Brała też udział w programach rozrywkowych, takich jak m.in. "Celebrity Splash" oraz "Taniec z gwiazdami".

rodzina_zastępocza
fot. Instagram.com/Misheel Jargalsaikhan
mischael_234
fot. Instagram.com/Misheel Jargalsaikhan

Misheel Jargalsaikhan skończyła studia medyczne

Mishael wybrała jednak inną branżę. 31-latka skończyła studia medyczne. Kształciła się zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2016 roku powróciła na chwilę do aktorstwa za sprawą epizodycznej roli Niny Szatan w serialu  Wmiksowani.pl. Misheel Jargalsaikhan jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Gwiazda chętnie publikuje posty zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi. Obserwuje ją 32, 4 tys. followersów.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Rodzinę Zastępczą"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW