Zamknij

Misiek Koterski i Marcela Leszczak rozstali się? Przestali się obserwować na Instagramie

Judyta Wanicka
17.09.2019 14:42
Marcela Leszczak i Michał Koterski
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EASTNEWS

Marcela Leszczak i Misiek Koterski nie są już razem? Wiele wskazuje na to, że popularna para niedawno ze sobą zerwała. Internauci zauważyli, że od pewnego czasu Michał i Marcelina nie publikują żadnych wspólnych zdjęć. Mało tego, przestali się już obserwować na Instagramie. Na profilu modelki pojawił się pełen wściekłości wpis, który może potwierdzać plotki o zakończeniu związku z Michałem Koterskim.

Jedna z najzabawniejszy par polskiego showbiznesu, Michał Koterski i Marcela Leszczak, prawdopodobnie nie jest już razem. Była uczestniczka "Top Model" i syn reżysera Marka Koterskiego jeszcze niedawno nie mogli bez siebie żyć. Pojawiali się wspólnie na imprezach, publikowali radosne zdjęcie i chętnie wyznawali sobie miłość w wywiadach. Gdy w październiku 2017 roku na świat przyszedł ich syn, wprost nie posiadali się ze szczęścia. Niestety wiele wskazuje na to, że ich sielanka właśnie dobiegła końca. Fani znaleźli dowody, że Misiek Koterski i Marcela Leszczak zerwali ze sobą.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak nie są już razem?

Jeszcze kilka miesięcy temu Michał Koterski deklarował, że chce stworzyć z Marcelą Leszczak szczęśliwa rodzinę. Nie wykluczał też ślubu. Ale od co najmniej miesiąca nic nie wskazuje na to, by uczestnik programu "Agent - Gwiazdy" nadal był w związku z gwiazdą "Top Model". Zdaniem internautów Misiek i Marcela właśnie przechodzą poważny kryzys. Fani zauważyli, że żadne z nich nie zamieszcza już wspólnych zdjęć ani nie lajkuje wpisów partnera. Do tej pory Misiek wprost nie mógł się nacieszyć swoją "Ptysią". Obecnie woli skupiać się na budowaniu relacji z synem i to jemu poświęca najwięcej miejsca na Instagramie.

Marcela Leszczak zamieściła smutny wpis. Czy to o Miśku Koterskim?

Na pewno ochłodzenie wzajemnych relacji wyraźnie widać na profilu Marceli Leszczak. Modelka już nie tylko nie chce chwalić się związkiem z Koterskim, ale także zamieszcza na Instastory pełne smutku i złości wpisy.

Głowa do góry i bądź silna. Skup się na swoich celach kochanie, mężczyzna tylko chce zmarnować twój cholerny czas - czytamy w jednym z jej wpisów.

Być może to tylko przypadek, ale w takim razie jak skomentować fakt, że Marcela Leszczak i Misiek Koterski przestali się wzajemnie obserwować na Instagramie? Jak powszechnie wiadomo, w sieci nie ma bardziej dobitnego dowodu na zakończenie związku niż wyrzucenie się z grona znajomych... Aktor i modelka na razie nie chcą komentować sprawy. 

Michał Koterski i Marcela Leszczak - kim są?

Przypomnijmy, że Marcela Leszczak była finalistką trzeciej edycji "Top Model. Zostań Modelką". Zagrała również główną rolę z serialu "Miłość na bogato" emitowanym w stacji MTV. Z kolei Misiek Koterski znany jest głównie z występów w filmach swojego ojca, Marka Koterskiego. Zagrał m.in. w "Dniu świra". "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" oraz "7 uczuć". Celebryta prowadził własny talk show "Misiek Koterski Show" oraz był uczestnikiem kilku programów rozrywkowych, m.in. "Jak oni śpiewają",  „Tańca z gwiazdami" oraz "Agent - Gwiazdy". Michał Koterski i Marcela Leszczak poznali się na początku 2017 roku i od razu się w sobie zakochali. Zaledwie półtora miesiąca później modelka zaszła w ciążę. W październiku 2017 roku przyszedł na świat ich syn, Fryderyk.

Zagłosuj

Czy Misiek Koterski i Marcela Leszczak pasują do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw