Zamknij

Misiek Koterski pokazał piękną fotografię z tatą. Zdjęcie z Markiem Koterskim poruszyło fanów [FOTO]

Sylwia Wamej
15.05.2020 09:12
Michał Koterski
fot. Viphoto/East News

Misiek Koterski pokazał piękne, czarno-białe zdjęcie z tatą, Markiem Koterskim. Instagramowy kadr poruszył fanów aktora. "Wzruszyłam się" - piszą internautki i fanki Michała Koterskiego.

Michał Koterski pokazał piękne zdjęcie z tatą - Markiem Koterskim. Fani są poruszeni

Michał Koterski jest bardzo aktywny na Instagramie, na którym chętnie pokazuje życie rodzinne. Tym razem opublikował piękne, czarno-białe zdjęcie z tatą - Markiem Koterskim. Zdjęcie autorstwa Mateusza Skwarczka pochodzi z sesji dla magazynu "Logo".

"Co prawda całe życie drudzy byliśmy, nawet jak pierwsi to jak drudzy  się czuliśmy, ale tym razem trzeci, wiec wilk syty i owca cała. Miłego dnia folołersy. Tatol i Syn” - napisał aktor.

Fotografia, na której Marek Koterski obejmuje syna, poruszyła internautów. Zdjęcie skomentowało wiele osób z branży, m.in. Małgorzata Kożuchowska, Janusz Chabior czy żona Marka Koterskiego - Małgorzata Bogdańska. "Piękne i czułe zdjęcia" - napisała. Z kolei aktorka Kasia Ankudowicz napisała, że wzruszyła się, patrząc na tę fotografię.

Michał Koterski ustatkował się i związał z modelką - Marcelą Leszczak

Michał Koterski podkreślał, że jego relacje z tatą - Markiem Koterskim nie zawsze były dobre. 40-letni aktor wiele lat temu zmagał się z uzależnieniem od narkotyków, na szczęście udało mu się pokonać wszystkie problemy. Związał się z modelką - Marcelą Leszczak, a w 2017 roku na świat przyszedł syn pary - Fryderyk. Para jeszcze niedawno zmagała się z kryzysem w związku, jednak udało się im pokonać wszystkie problemy.

Marek Koterski to ceniony reżyser, który ma w swoim portfolio mnóstwo świetnych filmów. Autor postaci Adasia Miauczyńskiego, którego zmagania z rzeczywistością widzowie mogli oglądać w takich filmach, jak m.in. "Dzień Świra", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Nic śmiesznego" oraz "7 uczuć".

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW