Zamknij

Miss Polonia 2019: Karolina Bielawska w rozmowie dla RadioZET.pl. "Chciałabym wspierać kobiety" [WIDEO]

Maciej Friedrich
27.11.2019 16:14
Miss Polonia 2019: Karolina Bielawska w rozmowie dla RadioZET.pl. "Chciałabym wspierać kobiety" [WIDEO]
fot. materiały prasowe / RadioZET.pl

Miss Polonia 2019 wybrana. W tym roku tytuł najpiękniejszej powędrował do pochodzącej z Łodzi Karoliny Bielawskiej. 20-latka w finale konkursu pokonała 19 rywalek. W rozmowie z RadioZET.pl zdradziła, kto jest dla niej inspiracją i czy w konkursach piękności liczy się wyłącznie uroda.

Miss Polonia 2019: Karolina Bielawska w rozmowie dla RadioZET.pl

Poznaliśmy już piękność, która zdobyła tytuł Miss Polonia 2019. Spośród 20 finalistek, które zmierzyły się na finałowej gali, najlepiej zaprezentowała się pochodząca z Łodzi Karolina Bielawska i to ona może cieszyć się z tytułu najpiękniejszej. 20-letnia zaledwie Miss studiuje na Politechnice Łódzkiej, a jej wielką pasją są podróże. Jak sama przyznała, zawsze chciała wystąpić w konkursie piękności. Jak widać, decyzja o udziale była strzałem w dziesiątkę.

W rozmowie dla RadioZET.pl Karolina zdradziła, że inspiracją dla niej jest postać Martyny Wojciechowskiej. Wytłumaczyła także, dlaczego w konkursach piękności liczy się nie tylko uroda oraz ujawniła, jak chciałaby wykorzystać związaną z tytułem Miss Polonia 2019 popularność.

RadioZET.pl/MF