Zamknij

Miss Polski Nastolatek 2018. Tak wygląda Zuzanna Poteraj [GALERIA]

Redakcja
03.07.2018 13:09
Miss Polski Nastolatek 2018. Tak wygląda Zuzanna Poteraj [GALERIA]
fot. Instagram: zuzannapoteraj

Miss Polski Nastolatek 2018 została wybrana. W konkursie brało udział 21 dziewcząt z całej Polski. W tym roku korona przypadła 14-letniej Zuzannie Poteraj z Podlasia.

W sobotę w amfiteatrze w Kozienicach mogliśmy oglądać wybory Miss Polski Nastolatek. 21 uroczych dziewcząt z całego kraju walczyło o tytuł najpiękniejszej, koronę oraz bardziej namacalne nagrody: wycieczkę zagraniczną i propozycję kontraktu od agencji modelingu New Stage. Kto wie, być może tytuł będzie pierwszym krokiem do międzynarodowej kariery i bardziej prestiżowego tytułu Miss Polski, a w przyszłości nawet świata. W tym roku będzie się mogła o tym przekonać Zuzanna Poteraj.

Wybory Miss Polski Nastolatek 2018

Kandydatki do tytułu najpiękniejszej nastolatki prezentowały się w ubraniach sportowych, streetwearowych oraz w sukniach wieczorowych. Urodę i wdzięk oceniali Miss i Mister Polski 2017 oraz zeszłoroczna tryumfatorka konkursu, Klaudia Kucharska.

Głosami jury tytuł zdobyła reprezentująca Podlasie Zuzanna Poteraj. Zwyciężczyni ma 14 lat, uczęszcza do gimnazjum w Łomży, w wolnym czasie uprawia lekkoatletykę, ma na swoim koncie również 7 lat doświadczenia w tańcu towarzyskim. Uroda i figura mierzącej 176 centymetrów Zuzi urzekła członków komisji.

RadioZET.pl/MF