Zamknij

Miss Warszawy 2018: kim jest Paloma Żochowska, zwyciężczyni konkursu? [GALERIA]

Redakcja
27.02.2018 13:16
Paloma Żochowska
fot. Instagram

Paloma Żochowska została Miss Warszawy 2018. Finał konkursu odbył się w Teatrze Kamienica w niedzielę 25 lutego. Kim jest zwyciężczyni?

Kim jest Paloma Żochowska - nowa Miss Warszawy 2018? Podczas finału konkursu, który odbył się w Teatrze Kamienica w niedzielę 25 lutego, to ona wypadła najlepiej i przekonała do siebie jury. W ten sposób pokonała 17 pozostałych finalistek i wkrótce będzie reprezentować swój region w konkursie ogólnokrajowym - Miss Polski 2018.

Wszystkie uczestniczki zakwalifikowały się do konkursu po zgłoszeniu internetowym, a jury spośród kilkuset zgłoszeń wybrało 18 dziewczyn, które dostały się do finału. Tradycyjnie podczas finałowej gali kandydatki wystąpiły w różnych kreacjach - od sukni wieczorowych czy kostiumów kąpielowych, po suknie ślubne. Gwiazdą pokazu była Sarsa.

Paloma Żochowska - Miss Warszawy 2018

Jury urzekła osoba Palomy Żochowskiej. Kim jest zwyciężczyni głównego tytułu? Dziewczyna ma 23 lata i jest studentką psychologii. Jest modelką i prezenterką telewizji internetowej. Dawniej interesowała się tenisem, w liceum grała w siatkówkę, a w telewizji mogliśmy poznać ją w programie Top Model. Paloma ma już na koncie ważne zwycięstwa w konkursach piękności - była finalistką Miss World Poland 2015.

To piękna blondynka, która uwielbia podróże po świecie. Jak wygląda? Oto zdjęcia Palomy Żochowskiej z Instagrama.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Pozostałe miejsca zajęły: I wicemiss - Marta Kaczmarczyk, II wicemiss - Anastazja Sobol, III wicemiss - Karolina Soczewka i IV wicemiss - Julia Gajda.

Gratulujemy laureatkom konkursu!

RadioZET.pl/SA