Zamknij

Miss Warszawy 2019: Tak wygląda najpiękniejsza warszawianka [GALERIA]

Maciej Friedrich
07.05.2019 11:35
Miss Warszawy 2019: Tak wygląda najpiękniejsza warszawianka [GALERIA]
fot. Instagram:@anita.sobotka

W poniedziałek, 6 maja odbyła się finałowa gala wyborów Miss Warszawy 2019. Zwyciężczynią została 23-letnia Anita Sobótka. Jak wygląda najpiękniejsza warszawianka 2019 roku?

Miss Warszawy to konkurs piękności, który dla zwyciężczyni jest przepustką do ogólnopolskiej, a często i międzynarodowej kariery. Najpiękniejsza mieszkanka Warszawy reprezentuje bowiem stolicę w wyborach Miss Polski. W zeszłym roku ten zaszczytny tytuł przypadł Palomie Żochowskiej, uczestniczce programu „Top Model” i Miss World Poland 2015. W tym roku jednak Miss, zgodnie z tradycją, będzie musiała przekazać koronę kolejnej piękności. Która z uczestniczek konkursu będzie z dumą nosić ją w 2019 roku?

Anita Sobótka Miss Warszawy 2019

Finał wyborów Miss Warszawy 2019 odbył się w poniedziałek 6 maja w Teatrze Kamienica. Na gali pojawiła się śmietanka polskiego show-biznesu, między innymi Cleo, Beata Tadla, Krzysztof Ibisz, Jan Kliment czy Tomasz Barański. O tytuł najpiękniejszej mieszkanki stolicy walczyło 17 kandydatek. Panie zaprezentowały się publiczności oraz jury w strojach sportowych, kąpielowych, bieliźnie, sukniach ślubnych oraz w strojach Doroty Goldpoint z kolekcji wiosna/lato. Choć wszystkie kandydatki prezentowały się świetnie, bezkonkurencyjna okazała się 23-letnia Anita Sobótka. To ona otrzymała tytuł Miss Warszawy 2019. 

Urodę Anity możemy podziwiać w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie, gdzie pozuje w rozmaitych stylizacjach, obserwuje około 1,5 tysiąca użytkowników. Po odebraniu korony liczba ta z pewnością się zwiększy.

RadioZET.pl/MF