Zamknij

Mister Polski 2019 wybrany. Kim jest Daniel Borzewski? Znamy go z "Tańca z gwiazdami" [GALERIA]

Maciej Friedrich
07.11.2019 16:02
Mister Polski 2019 wybrany. Kim jest Daniel Borzewski? Znamy go z "Tańca z gwiazdami" [GALERIA]
fot. Instagram:@daniel.borzewski

Za nami finałowa gala wyborów Mistera Polski 2019. Głosami jurorów zwycięzcą został Daniel Borzewski, którego widzowie mogli oglądać między innymi w "Tańcu z gwiazdami".

Za nami finałowa gala konkursu Mister Polski 2019. 6 listopada w warszawskim teatrze Capitol na scenie zaprezentowało się 28 kandydatów do tytułu. Oceniało ich jury, w którym znaleźli się między innymi: Dominika Tajner, Jakub Kucner i Gosia Andrzejewicz. Jurorzy nie mieli łatwego zadania, ostatecznie podjęli decyzję, że Misterem Polski 2019 zostanie Daniel Borzewski. I vice Misterem został Aleksander Ramutowski, a II vice Misterem Bartosz Andrzejczak.

Daniel Borzewski - kim jest Mister Polski 2019?

Daniel Borzewski ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Mister Polski 2019 nie pojawił się na konkursie znikąd, ma duże doświadczenie w pracy przed kamerami. Współpracuje ze szkołą tańca Agustina Egurroli, jego występy mogliśmy oglądać między innymi w "Tańcu z gwiazdami" i "Dance, dance, dance".Taneczne umiejętności Borzewski prezentował również podczas festiwalu w Opolu, sylwestrowej gali w Zakopanem oraz w teledyskach. Jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, jego profil na Instagramie obserwuje ponad 13 tysięcy użytkowników. Teraz ich liczba z pewnością się powiększy.Jak podoba wam się Mister Polski 2019?

ezembed

RadioZET.pl/MF