Zamknij

Mister Polski zatrzymany przez policję. Wpadł na wakacjach w Tajlandii

Judyta Wanicka
10.01.2020 10:57
Daniel Borzewski
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Daniel Borzewski został zatrzymany przez policję podczas wakacji w Tajlandii. Mister Polski 2019 nie miał ważnych dokumentów. Na szczęście skończyło się tylko na mandacie.

Mister Polski 2019, Daniel Borzewski, został zatrzymany podczas wakacji w Tajlandii. Przystojny tancerz grupy "Volt" tylko dwa dni cieszył się spokojem pod palmami. Gdy wybrał się na przejażdżkę skuterem, natknął się na policję. Okazało się, że najpiękniejszy mężczyzna w Polsce ma nieważne dokumenty.

Mister Polski 2019 Daniel Borzewski zatrzymany w Tajlandii

Nowy Mister Polski, Daniel Borzewski, wynajął skuter, by szybko i wygodnie zwiedzić miasto Pattaya. W trakcie przejażdżki zatrzymali go do kontroli drogowej funkcjonariusze policji. Borzewski pokazał prawo jazdy, które okazało się tam nieważne. Mister Polski powinien był wylegitymować się międzynarodowym dokumentem.

Nie pomogły żadne tłumaczenia. Mister Polski dostał mandat, który w przeliczeniu na polską walutę wyniósł około 200 złotych. Postanowił jednak się targować. Udało mu się zbić kwotę do 75 złotych. Po zapłaceniu kary mógł spokojnie kontynuować zwiedzanie miasta.

Zagłosuj

Byłeś w Tajlandii?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw