Zamknij

Muzyk Moby wycofuje się z życia publicznego. Skrytykowano go za opisanie romansu z Natalie Portman

Maciej Friedrich
30.05.2019 14:51
Muzyk Moby wycofuje się z życia publicznego. Skrytykowano go za opisanie romansu z Natalie Portman
fot. FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Znany muzyk, DJ i producent  Moby poinformował fanów, że wycofuje się z życia publicznego. Wcześniej został mocno skrytykowany za opisanie w swojej książce rzekomego romansu z aktorką Natalie Portman. Gwiazdor chce również ograniczyć działalność zawodową.

Moby to znany amerykanski DJ, muzyk, wokalista i producent, autor takich przebojów jak "Lift Me Up" i Why Does My Heart Feel So Bad?". Gwiazdor poinformował na swoim profilu na Instagramie, że planuje tymczasowe wycofanie się z życia publicznego. Odwołał również część zaplanowanych spotkań z fanami. Wszystko z powodu fali krytyki, jaka spadła na niego po wydaniu książki "Then It Feel Apart". Opisał w niej między innymi romans, jaki łączył go z hollywoodzką gwiazdą Natalie Portman. Rzecz w tym, że aktorka wszystkiemu zaprzeczyła.

Moby przeprasza za opisanie romansu z Natalie Portman

Kiedy w swojej najnowszej książce Moby opisał historię romansu z Natalie Portman, aktorka nie kryła swojego oburzenia. Przyznała, że krótki okres ich znajomości ciężko nazwać w ten sposób.

- Ja zapamiętałam go jako znacznie starszego pana, który zachowywał się wobec mnie nieprzyzwoicie, bo ledwie ukończyłam szkołę średnią. On grał koncerty, a ja pracowałam na planie, więc widzieliśmy się tylko kilka razy, zanim zorientowałam się, że to starszy pan, który jest zainteresowany mną w niezdrowy sposób - napisała w mediach społecznościowych.

Moby zdecydował się przeprosić wszystkie osoby, które poczuły się urażone wątkami, jakie poruszył w książce, w tym oczywiście Natalie Portman.

- Z czasem zrozumiałem, że fala krytycyzmu dotycząca opisania relacji z Natalie Portman w książce jest uzasadniona. Zachowałem się nietaktownie, ignorując początkowo jej reakcję (...) To okropne, że sprawiłem jej i jej rodzinie przykrość. Dlatego też przepraszam Natalie i inne osoby, o których napisałem w "Then It Fell Apart"bez wcześniejszego uprzedzenia (...) To ja wydałem tę książkę bez pokazywania jej ludziom, o których w niej pisałem.

DOWIEDZ SIĘ: Jak usunąć konto na Instagramie?

Moby - kim jest amerykański muzyk?

Moby, czyli Richard Meleville Hall, urodził się w 1965 roku w Nowym Jorku. Jest multiinstrumentalistą, wokalistą, Dj-em i producentem muzycznym. Zyskał ogromną popularność na scenie klubowej, wylansował również kilka międzynarodowych hitów. Na swoim koncie ma łącznie 12 albumów, w tym wydany w 2018 roku "Everything Was Beautiful, and Nothing Hurt". Jest również weganinem i aktywnie walczy o prawa zwierząt.

Zagłosuj

Czy uważasz, że Moby dobrze zrobił wycofując się z życia publicznego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF