Zamknij

Modelka Victoria's Secret o mrocznej stronie modelingu. "Kazał mi zażywać kokainę, żebym schudła"

08.07.2021 21:22
Bridget Malcolm
fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

Bridget Malcom, modelka pracująca między innymi na pokazach Victoria's Secret, opowiedziała o mrocznych stronach modelingu i swoich przykrych doświadczeniach. Wspomniała między innymi o napaściach na tle seksualnym i narkotykach obecnych w branży.

" Top Model" i inne programy modowe to brama do wielkiej kariery dla aspirujących modeli i modelek, których marzeniem jest występowanie na największych wybiegach świata, współpraca z najbardziej prestiżowymi markami i pozowanie przed obiektywem sławnych fotografów. Nic w tym dziwnego, pasja do mody, talent i ciężka praca mogą zapewnić nie tylko popularność, ale także ogromne pieniądze. Jednak aby móc zbierać owoce swojej pracy, należy najpierw poświęcić wiele energii i zaangażowania, by wybić się z szerokiego grona osób, które mają takie same marzenia.

Doskonale wie o tym brazylijska modelka Bridget Malcolm. Jej kariera rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy została wybrana z tłumu i zaangażowana jako modelka Viviens. Jej talent i uroda szybko zostały docenione przez największych w branży, pojawiała się na pokazach takich gigantów jak Ralph Lauren czy David Jones. Na swoim koncie ma między innymi sesje dla Elle Australia i Harper's Bazaar Greece, a także Playboya. Dołączyła do niezwykle prestiżowych pokazów Victoria's Secret, o których marzy wiele modelek. Bridget nie ukrywa jednak, że praca w modelingu ma także swoje ciemne strony. Opowiedziała o nich za pośrednictwem mediów społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE:  Skandal w Victoria's Secret. Modelki były molestowane? Są wyniki śledztwa

Bridget Malcolm o cieniach modelingu. Modelka Victoria's Secret opowiedziała o narkotykach i seksie

Praca początkującej modelki nie jest łatwa, a branża to nie tylko przyjacielskie uśmiechy i satysfakcja. Dotkliwie przekonała się o tym Bridget Malcolm, która w relacji opublikowanej w mediach społecznościowych podzieliła się swoimi doświadczeniami. Nie ukrywała mrocznych szczegółów i przyznała, że wielokrotnie była ofiarą napaści na tle seksualnych. Sugerowano jej także, że aby trzymać odpowiednią wagę, powinna zażywać narkotyki lub często uprawiać seks. 

- Mój agent kazał mi zażywać kokainę, żebym schudła - wspominała.

Dla niepełnoletniej jeszcze wtedy modelki z pewnością były to traumatyczne doświadczenia. Zaczęła cierpieć na anoreksję, depresję i zespół stresu pourazowego, do tego doszły problemy z alkoholem. Tylko dzięki pomocy i silnej woli udało jej się poukładać. Obecnie od dwóch lat jest trzeźwa, poradziła sobie także z innymi problemami. Mamy nadzieję, że tak pozostanie i młode modelki dzięki niej dowiedzą się, że nawet wielka kariera ma swoje mroczne oblicze.

ZOBACZ TAKŻE:  Joanna Opozda padła ofiarą sutenerów. "Mój strach i płacz na nikim nie robiły wrażenia" [FOTO]