Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Modowa wpadka Dominiki Gwit. "Ma pani na sobie plandekę od żuka?"

27.09.2018 19:05
Dominika Gwit fot. Instagram

Od czasu ślubu z Wojciechem Dunaszewskim Dominika Gwit chętnie opowiada o tym, jak dzięki niemu wyzbyła się kompleksów i że sprawił on, iż wreszcie zaakceptowała siebie. Teraz czuje się bardzo kobieca i seksy mimo swojej nadwagi. Często nosi kwieciste sukienki i stylizacje podkreślające jej kształty. Niestety, zdarzają się jej również modowe wpadki. Przykładem tego jest strój, jaki miała na sobie podczas pokazu Marty Banaszek.

Gwit pojawiła się na wydarzeniu w długiej, żółtej sukience z odsłoniętymi ramionami. Intensywny kolor kreacji Mario Menezi i to, jak prezentowała się w niej aktorka, nie wszystkim się spodobał. Przy zdjęciach, którymi gwiazda pochwaliła się na Instagramie, jak zwykle pojawiło się mnóstwo komentarzy.

"Niestety w tym przypadku dobranie sukienki absolutnie się nie sprawdziło. Owszem jest Pani Dominika ma więcej tu i ówdzie.. Ale dotychczas kreacje ładnie pasowały.. A ta robi z Pani Dominiki monstrum".

"Uwielbiam Cię Dominika. I że szczerego serca Ci radzę. Nigdy więcej nią zakładaj tej sukienki".

"Wybacz, ale koleś zrobił z Ciebie ptaka z ulicy sezamkowej. Straszne... +40kg... sama byś się lepiej ubrała".

"O rany boskie co Ty masz ja sobie?? Plandekę od Żuka?" - piszą internauci.

Oczywiście jak zwykle pojawiło się też wiele komentarzy wspierających Gwit. Tym razem jednak rzeczywiście musimy przyznać, że stylizacja niezbyt trafiona.

RadioZET.pl/SA

Oceń