Zamknij

Modowa wpadka Dominiki Gwit. "Ma pani na sobie plandekę od żuka?"

Redakcja
27.09.2018 19:05
Dominika Gwit
fot. Instagram

Od czasu ślubu z Wojciechem Dunaszewskim Dominika Gwit chętnie opowiada o tym, jak dzięki niemu wyzbyła się kompleksów i że sprawił on, iż wreszcie zaakceptowała siebie. Teraz czuje się bardzo kobieca i seksy mimo swojej nadwagi. Często nosi kwieciste sukienki i stylizacje podkreślające jej kształty. Niestety, zdarzają się jej również modowe wpadki. Przykładem tego jest strój, jaki miała na sobie podczas pokazu Marty Banaszek.

Gwit pojawiła się na wydarzeniu w długiej, żółtej sukience z odsłoniętymi ramionami. Intensywny kolor kreacji Mario Menezi i to, jak prezentowała się w niej aktorka, nie wszystkim się spodobał. Przy zdjęciach, którymi gwiazda pochwaliła się na Instagramie, jak zwykle pojawiło się mnóstwo komentarzy.

"Niestety w tym przypadku dobranie sukienki absolutnie się nie sprawdziło. Owszem jest Pani Dominika ma więcej tu i ówdzie.. Ale dotychczas kreacje ładnie pasowały.. A ta robi z Pani Dominiki monstrum".

"Uwielbiam Cię Dominika. I że szczerego serca Ci radzę. Nigdy więcej nią zakładaj tej sukienki".

"Wybacz, ale koleś zrobił z Ciebie ptaka z ulicy sezamkowej. Straszne... +40kg... sama byś się lepiej ubrała".

"O rany boskie co Ty masz ja sobie?? Plandekę od Żuka?" - piszą internauci.

Oczywiście jak zwykle pojawiło się też wiele komentarzy wspierających Gwit. Tym razem jednak rzeczywiście musimy przyznać, że stylizacja niezbyt trafiona.

RadioZET.pl/SA