Zamknij

Mokry Maciej Musiał tańczy i śpiewa w bokserkach. Opublikował zabawne nagranie

Patrycja Chudolińska
30.12.2019 13:22
Maciej Musiał
fot. Instagram/maciejmusial_official

Maciej Musiał opublikował na swoim profilu na Instagramie nietypową relację. Fani mogli zobaczyć, jak tańczy i śpiewa w bokserkach.

Maciej Musiał na Instagramie

Maciej Musiał ma na swoim profilu na Instagramie wierne grono fanów. Prawie pół miliona osób obserwuje na bieżąco poczynania młodego aktora. Gwiazdor dostał niedawno szansę wystąpienia w "Wiedźminie" Netfliksa, co z pewnością jest sporym przełomem w jego karierze - do tej pory grał głównie w polskich produkcjach.

Po hucznej premierze pierwszego sezonu serialu o Geraldzie z Rivii, Maciej Musiał zdecydował się na krótkie wakacje. Odpoczynek na Sri Lance relacjonuje m.in. na InstaStories.

Maciej Musiał tańczy i śpiewa na plaży

Niedawno Maciej Musiał opublikował na InstaStories nietypową relację. Aktor, wyraźnie mokry po wyjściu z wody, pokazał się w samych bokserkach i rozpiętej koszuli. Na nagraniu widzimy, jak wciela się w rolę bajkowego Herkulesa, śpiewając piosenkę z animacji Disneya. Dodatkowo tańczy i wykonuje piruety.

- Po co czekać, gdy się spełniają sny? Serce drży, jak gdybym właśnie dawno tam już był... - nuci do podkładu Maciej Musiał.

Choć nagranie zniknęło już z profilu aktora, zadowoleni fani komentują w mediach jego występ. Twierdzą, że zasłużył na odpoczynek i trochę szaleństwa. Choć jego udział w "Wiedźminie" był krótki, widzowie są zachwyceni jego grą aktorską i brakiem polskiego akcentu, gdy mówił po angielsku.

- Fajny chłopak! Dobrze mu życzę. Przystojny, ambitny, pracowity, skromny i inteligentny.

- Maciek jest super sympatyczny i szczery! Miłych wakacji.

- Zasłużył na odpoczynek. Pracuje, uczy się, a nie stoi w miejscu. Korzysta z życia.

Myślicie, że już niedługo zobaczymy Maćka w kolejnych zagranicznych produkcjach?

Maciej Musiał
fot. Instagram/maciejmusial_official
Maciej Musiał
fot. Instagram/maciejmusial_official
Zagłosuj

Oglądałeś/Oglądałaś już "Wiedźmina"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh