Zamknij

Monika Chwajoł z "Królowych życia" w ogniu krytyki. "Z cyckami na wierzchu na komunię?" [FOTO]

10.05.2021 14:38
Monika Chwajoł
fot. fot: instagram.com/monikachwajol_official

Monika Chwajoł, aspirująca celebrytka znana z programu "Królowe życia", pokazała zdjęcie z komunii, na którym odważnie eksponuje biust. Internauci wytknęli jej absolutny brak taktu, a ona nie pozostała dłużna, ostrym językiem odpowiadając na krytykę.

" Królowe życia" to program, delikatnie mówiąc, kontrowersyjny. Program pokazujący życie celebrytów bądź osób aspirujących do tego miana cieszy się ogromną popularnością, jednak często krytykowany. Zarzuca mu się między innymi promowanie wulgarności, "pustego" stylu życia, promowanie kiczu i "nadmuchiwanych" gwiazd. Nie zmienia to faktu, że show przyciąga przed ekrany oddanych fanów, a nawet zgodnie z założeniem wylansował niektórych uczestników. Wśród tytułowych królowych największą rozpoznawalnością cieszy się Dagmara Kaźmierska.

Monika Chwajoł, choć nie występowała w programie zbyt długo, zyskała pewną popularność, którą wykorzystuje między innymi w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcia z imprezy komunijnej, na którą została zaproszona. Uwagę internautów wzbudził niecodzienny strój celebrytki, która mocno podkreśliła dekolt. Pojawiły się liczne głosy oburzonych osób, które zarzucały Monice dobranie stroju nieodpowiedniego do wydarzenia. Rozwścieczona Chwajoł mocno zareagowała.

Królowe życia: Monika Chwajoł skrytykowana za odważny strój. Ostro odpowiedziała

Monika Chwajoł nie mogła liczyć na wyłącznie pozytywne komentarze internautów. Część z nich zdecydowanie skrytykowała dobór kreacji na imprezę komunijną.

- Z cyckami na wierzchu na komunię?! A druga córka w jeansach. Bez gustu, bez szacunku do dziecka komunijnego, bez zachowywania dress code'u.

- Niestety, w takich momentach "pseudogwiazdki" pokazują, jaki mają "cudny" charakterek. Uważam, że takie wystawianie biustu na światło dzienne jest bez cienia gustu i smaku. Ale o gustach się nie dyskutuje. Czasem niektórzy za wszelką cenę chcą być bardziej w centrum zainteresowania niż gwiazda dnia (dziecko komunijne lub panna młoda) - czytamy.

Krytyka najwyraźniej rozwścieczyła "Królową życia", postanowiła bowiem w ostrych słowach odpowiedzieć na nieprzychylne komentarze.

- Żegnam żałosną istotę. Żadna nędzna postać nie będzie mi mówiła, jak mam się ubierać bądź zachowywać. A bez gustu pewnie ty jesteś, skoro nawet nie masz zdjęcia. A cycki masz ty, ja mam piersi (...) Ty nawet taką pseudogwiazdką nie będziesz. I skoro cię mój biust drażni, to pewnie masz problem ze swoim - ripostowała internautów.

Na szczęście Monika mogła także liczyć na komplementy oddanych fanów.