Zamknij

Znana modelka karmi piersią nago. Opublikowała zdjęcie [FOTO]

Maciej Friedrich
15.01.2020 10:23
Znana modelka karmi piersią nago. Opublikowała zdjęcie [FOTO]
fot. Banica/WWD/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Jedna z najpopularniejszych polskich modelek, Monika JAG Jagaciak, niedawno została mamą. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się odważne zdjęcie z dzieckiem. Monika karmi na nim piersią, pozując nago. Fani nie kryli zachwytu.

Monika Jagaciak to jedna najbardziej cenionych na świecie polskich modelek. 26-latka rozpoczęła karierę w 2007 roku, zostając twarzą marki Hermes. Trzy lata później Fashion TV ogłosiło ją najlepszą modelką sezonu. Na swoim koncie ma współpracę z najbardziej prestiżowymi markami świata, w 2015 roku dołączyła do ekskluzywnego grona "aniołków" Victoria's Secret.

Prywatnie Monika jest żoną serbskiego fotografa Branislava Jankica. W sierpniu 2019 roku modelka urodziła córkę. Na profilu Jagaciak na Instagramie mogliśmy oglądać zdjęcia dokumentujące ciążę, a po porodzie gwiazda chętnie chwali się pociechą. Jednak zdjęcie, które opublikowała 14 stycznia, jest wyjątkowo odważne.

Monika Jagaciak pokazała nagie zdjęcie. Modelka karmi na nim córkę

Monika Jagaciak nie wstydziła się swojego ciała w trakcie ciąży, na jej profilu mogliśmy zobaczyć jej nagie zdjęcie w zaawansowanej ciąży. Najwyraźniej także po porodzie JAG nie ma zamiaru rezygnować z odważnych fotografii. Z okazji urodzin Monika pochwaliła się fanom efektem sesji zdjęciowej. Na zdjęciu karmi córkę piersią ubrana jedynie w długie skarpetki.

Wielbiciele Jagaciak nie kryli zachwytu nad zdjęciem i urodą gwiazdy. Nie zabrakło także urodzinowych życzeń.

- Wiele miłości, radości, zdrowia i życzliwości.

- Piękna fotografia, wszystkiego najlepszego - czytamy w komentarzach.

Przyłączamy się do najlepszych życzeń dla Moniki.

RadioZET.pl/MF