Zamknij

Monika Jagaciak opowiedziała o porodzie. Modelka zdobyła się na trudne i intymne zwierzenia

10.06.2020 11:01
Monika Jagaciak opowiedziała opowiedziała o porodzie. Modelka zdobyła się na intymne zwierzenia
fot. Branica/WWD/ East News

Monika Jagaciak jest szczęśliwą mamą córeczki Mili. Polska modelka w wywiadzie dla bloga Anny Lewandowskiej - Baby By Ann opowiedziała o trudnym porodzie. Zdradziła też, że ma za sobą poronienie.

Monika Jagaciak o trudnych chwilach po porodzie. Polska modelka ma za sobą ciężkie doświadczenia

Monika Jagaciak w sierpniu 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Polska top modelka i jej mąż - serbski fotograf - Branislaw Jankic są rodzicami córeczki Mili. 26-letnia modelka na swoim Instagramie co jakiś czas pokazuje piękne kadry z jej córeczką, Choć Monika jest szczęśliwą mamą, ma za sobą trudne chwile, które przeżyła po porodzie. Opowiedziała o nich w rozmowie na blogu Baby by Ann.

"Niestety Mila, jak się urodziła, to nie zaczęła od razu płakać, więc dosłownie po 2 minutach zabrano mi ją z klatki piersiowej i umieszczono w inkubatorze. To mój mąż był tą pierwszą osobą, która mogła z nią spędzić czas, kiedy zaczęła już poprawnie oddychać. To Branislav ją kangurował" - wyznała Jagaciak dla Baby by Ann.

Jak się okazuje, szybko doszły kolejne zmartwienia, bo okazało się, że mała Mila miała żółtaczkę.

"Mila miała też żółtaczkę, więc była naświetlana w szpitalu, co było dla mnie dosyć ciężkie: biedna musiała mieć zasłonięte oczka… Te dwa dni po porodzie w szpitalu były trochę hardcorowe" - zdradziła Monika Jagaciak.

Polska top modelka przyznała, że dni po porodzie był dla niej najtrudniejsze. Monika nie ukrywa, że z bezsilności płakała.

"Kiedy Mila była naświetlana, ja nie miałam jeszcze tego mleka właściwego dla niej, więc kazali mi czekać, ona biedna płakała, mnie się wydawało, że jest głodna, jeszcze musiała mieć zasłonięte oczy… Pamiętam, że jedną noc w szpitalu przepłakałam prawie całą" - wyznała Jagaciak.

26-letnia modelka przyznaje, że choć ciąża była dla niej pięknym okresem, nie zabrakło też stresu. Wszystko przez wcześniejsze doświadczenia Moniki z poronieniem.

"Niestety początek tej ciąży był na lekkim stresie przez moje wcześniejsze doświadczenia. I przyznam, że ten pozytywny test nie cieszył tak, jak za pierwszym razem, ponieważ wiedziałam, że może się on wiązać z drugą złą historią, więc niestety ten pierwszy moment trochę straciłam przez to" - powiedziała,

Monika Jagaciak: W jakich kampaniach wystąpiła polska modelka?

Monika Jagaciak karierę modelki rozpoczęła w 2007 roku, kiedy to została twarzą marki Hermes. Dwa lata później została modelką jesiennej kampanii Calvina Kleina. Występowała też w kampaniach dla m.in. Chanel, Marca Jacobsa i Valentino. Monika Jagaciak zajmuje 27, miejsce w rankingu najlepszych modelek świata na Models.com.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl