Zamknij

Monika Jagaciak urodziła. Modelka pokazała zdjęcie córeczki oraz zdradziła jej imię

Maciej Friedrich
14.08.2019 14:46
Monika Jagaciak urodziła. Modelka pokazała zdjęcie córeczki oraz zdradziła jej imię
fot. Guibbaud Christophe/ABACA/EAST NEWS

Monika Jagaciak, światowej sławy polska topmodelka, po raz pierwszy została mamą. Radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie opublikowała zdjęcie córeczki i zdradziła, jakie imię dla niej wybrała.

Monika Jagaciak, znana również jako JAC, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich topmodelek. Na swoim koncie ma współpracę z największymi światowymi markami, a od 2015 roku należy do prestiżowego grona Aniołków Victoria's Secret. Prywatnie 25-letnia gwiazda światowych wybiegów od dwóch lat jest żoną serbskiego fotografa Branislava Jankicia. Ich ślub trzymany był w ścisłej tajemnicy. Modelka bardzo długo nie informowała fanów również o tym, że spodziewa się dziecka. Zdjęciem z wyraźnym ciążowym brzuszkiem pochwaliła się w czerwcu. Okazuje się, że 10 sierpnia Monika urodziła swoje pierwsze dziecko. Dwa dni później pokazał zdjęcie córeczki.

Monika Jagaciak urodziła i pokazała zdjęcie córeczki. Znamy imię dziecka

Na profilu Moniki Jagaciak na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy podziwiać nowo narodzoną córeczkę modelki. Płeć dziecka zdradziły zdjęcia z baby shower, jednak wielbiciele JAC zastanawiali się, jakie imię wybierze dla swojej pociechy modelka. Monika rozwiała wątpliwości w komentarzu do zamieszczonej fotografii. Dziecko Jagaciak ma na imię Mila.

Oczywiście pod postem supermodelki niemal natychmiast pojawiły się komentarze z gratulacjami i najlepszymi życzeniami dla dziecka oraz rodziców. Rzecz jasna przyłączamy się i życzymy zdrowia oraz wszystkiego dobrego.

Monika Jagaciak - kim jest polska topmodelka?

Monika Jagaciak urodziła się w 15 stycznia 1994 roku w Poznaniu. Karierę modelki rozpoczęła w roku 2007, zostając twarzą marki Hermes. Dwa lata później została modelką Calvina Claina, a w 2010 została uznana za najlepszą modelkę sezonu. Jest jak dotąd najmłodszą kobietą w branży, która uznana została za topmodelkę.

Jagaciak pozowała dla największych magazynów, takich jak "Numero Uno", "W magazine", czy "Vogue". W latach 2013-2014 wystąpił na pokazach Victoria's Secret i dołączyła do słynnych Aniołków marki. Zajmuje 27. miejsce w rankingu najlepszych modelek świata serwisu models.com.

RadioZET.pl/MF