Zamknij

Monika Jaruzelska wyjdzie za francuskiego arystokratę?

Redakcja
05.11.2018 15:33
Monika Jaruzelska wyjdzie za francuskiego arystokratę?
fot. WOJCIECH JARGILO/East News

Monika Jaruzelska odnosi sukcesy zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jak dowiedział się „Super Express”, córka gen. Wojciecha Jaruzelskiego planuje ślub ze swoim ukochanym. Ma być nim bardzo zamożny francuski arystokrata.

Monika Jaruzelska, wnuczka gen. Wojciecha Jaruzelskiego, to dziennikarka, projektantka mody i radna z ramienia SLD. Współtworzyła miesięcznik „Twój Styl”, założyła Szkołę Stylu, a także pełniła funkcję dyrektor kreatywnej grupy zrzeszającej między innymi takie marki, jak Deni Cler i W.Kruk. Swoje życie i karierę zawodową opisała w autobiografii „Towarzyszka panienka” oraz jej kontynuacjach: „Rodzinie” oraz „Oddechu”. To właśnie w książce mogliśmy przeczytać o przystojnym Francuzie, który skradł jej serce. 

Monika Jaruzelska
fot. Jan BIELECKI/East News

Pochodził z bardzo dobrej rodziny. Miał wzięte biuro architektoniczne, piękne mieszkanie z tarasem i widokiem na wieżę Eiffla, na co dzień jeździł daimlerem. Był mało francuski, raczej charakteryzował się brytyjskim sposobem bycia, a więc rodzajem eleganckiej, flegmatycznej ogłady. Roztaczał wokół mnie atmosferę spokoju i poczucia bezpieczeństwa, co kontrastowało z moją żywiołową skłonnością do drak” – opisywała Jaruzelska.

ZOBACZ TAKŻE: Monika Jaruzelska w wywiadzie dla Radia ZET

Monika Jaruzelska wyjdzie za mąż?

Jaruzelska i jej francuski ukochany musieli się rozstać. Jak sama opisywała to autorka, w tamtym czasie dzieliło ich zbyt wiele.

Ale wtedy właśnie przekonałam się, że nic z nas nie będzie. Bo on ma zbyt dużą nade mną przewagę. Wiele kobiet pewnie byłoby zachwyconych. Ja jednak potrzebowałam niezależności. Był mężczyzną, na którym mogłabym się oprzeć. Lecz ta możliwość oparcia oznaczałaby jednocześnie moją słabość. Po prostu był za silny”.

„Super Express” informuje jednak nie tylko o tym, że para ponownie jest razem. Według dziennika zakochani planują ślub. Monika Jaruzelska ma zmienić stan cywilny już w połowie 2019 roku. Miejmy nadzieję, że tym razem nic już nie poróżni dziennikarki i jej wybranka. 

RadioZET.pl/se.pl/MF