Zamknij

Monika Kuszyńska dodała wzruszające zdjęcie. Mimo paraliżu jeździ na rowerze

Sylwia Wamej
26.03.2019 16:39
Monika Kuszyńska
fot. Instagram.com/ Monika Kuszyńska

Monika Kuszyńska mimo wielu przeciwności losu nie traci dobrej energii. Była wokalistka Varius Manx opublikowała wiosenne zdjęcie, na którym mimo paraliżu jeździ na rowerze.

Monika Kuszyńska pokazała wzruszające zdjęcie

Monika Kuszyńska choć zmaga się z niepełnosprawnością i na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim, stara się żyć aktywnie. Kilka dni temu opublikowała na Instagramie radosne zdjęcie, na którym cieszy się z wiosennej pogody. Monika Kuszyńska w ciepły, słoneczny dzień wsiadła na rower, który oczywiście został dostosowany specjalnie do jej potrzeb.

Taki widok wzruszył fanów wokalistki. "To zdjęcie to definicja szczęścia" - pisali fani. Monika Kuszyńska w 2006 roku uległa wypadkowi samochodowemu. Jechała wtedy autem z zespołem Varius Manx. Od tamtego czasu jest sparaliżowana i porusza się na wózku inwalidzkim. Mimo leczenia i rehabilitacji nie udało się jej odzyskać sprawności. Jednak 39-letnia wokalistka stara się żyć normalnie i czerpać radość z codzienności.

"Zadawałam i wciąż zadaję sobie inne pytanie: Jaki jest sens tego wydarzenia? Kolejnym etapem po wypadku, po szoku, malignie, odzyskiwaniu świadomości jest myśl, że to wszystko zdarzyło się nie ot tak sobie, tylko w jakimś celu. Gdyby było inaczej, światem rządziłby chaos i przypadek. Chcę wierzyć, że to jednak coś więcej, że to wszystko ma jakiś głębszy sens." - mówiła jakiś czas temu Monika Kuszyńska w rozmowie z magazynem Viva. Prywatnie Monika Kuszyńska jest żoną i mamą dwójki dzieci.

Zagłosuj

Uległeś/ łaś kiedyś wypadkowi samochodowemu?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW