Monika Kuszyńska dodała wzruszające zdjęcie. Mimo paraliżu jeździ na rowerze

26.03.2019 16:39

Monika Kuszyńska mimo wielu przeciwności losu nie traci dobrej energii. Była wokalistka Varius Manx opublikowała wiosenne zdjęcie, na którym mimo paraliżu jeździ na rowerze.

Monika Kuszyńska fot. Instagram.com/ Monika Kuszyńska

Monika Kuszyńska pokazała wzruszające zdjęcie

Monika Kuszyńska choć zmaga się z niepełnosprawnością i na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim, stara się żyć aktywnie. Kilka dni temu opublikowała na Instagramie radosne zdjęcie, na którym cieszy się z wiosennej pogody. Monika Kuszyńska w ciepły, słoneczny dzień wsiadła na rower, który oczywiście został dostosowany specjalnie do jej potrzeb.

Taki widok wzruszył fanów wokalistki. "To zdjęcie to definicja szczęścia" - pisali fani. Monika Kuszyńska w 2006 roku uległa wypadkowi samochodowemu. Jechała wtedy autem z zespołem Varius Manx. Od tamtego czasu jest sparaliżowana i porusza się na wózku inwalidzkim. Mimo leczenia i rehabilitacji nie udało się jej odzyskać sprawności. Jednak 39-letnia wokalistka stara się żyć normalnie i czerpać radość z codzienności.

"Zadawałam i wciąż zadaję sobie inne pytanie: Jaki jest sens tego wydarzenia? Kolejnym etapem po wypadku, po szoku, malignie, odzyskiwaniu świadomości jest myśl, że to wszystko zdarzyło się nie ot tak sobie, tylko w jakimś celu. Gdyby było inaczej, światem rządziłby chaos i przypadek. Chcę wierzyć, że to jednak coś więcej, że to wszystko ma jakiś głębszy sens." - mówiła jakiś czas temu Monika Kuszyńska w rozmowie z magazynem Viva. Prywatnie Monika Kuszyńska jest żoną i mamą dwójki dzieci.

Zagłosuj

Uległeś/ łaś kiedyś wypadkowi samochodowemu?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW

Oceń