Zamknij

Monika Kuszyńska po raz drugi została mamą. Znamy imię i płeć dziecka

Redakcja
20.12.2018 12:26
Monika Kuszyńska po raz drugi została mamą. Znamy imię i płeć dziecka
fot. Instagram:@monika_kuszynska_official

Monika Kuszyńska, była wokalista Varius Manx, po raz drugi została mamą. Szczęśliwą nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Znamy płeć i imię jej drugiego dziecka.

Monika Kuszyńska to utalentowana piosenkarka i autorka tekstów, która w latach 2000-2010 czarowała słuchaczy swoim głosem w zespole Varius Manx. W roli wokalistki zastąpiła Katarzynę Stankiewicz. Wraz z Robertem Jansonem i pozostałymi muzykami stworzyła między innymi hit „Moje Eldorado” i wzięła udział w krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji w 2003 roku. Rok później grupa zagrała w Opolu recital z okazji 15-lecia działalności.

Monika Kuszyńska
fot. Instagram:@monika_kuszynska_official

Kariera Moniki została brutalnie przerwana w maju 2006 roku. Zespół uległ poważnemu wypadkowi, kiedy samochód, którym podróżowali, uderzył pod Miliczem w drzewo. Najpoważniej ucierpiała właśnie Kuszyńska, która została sparaliżowana od pasa w dół i porusza się na wózku inwalidzkim. Wypadek jednak nie załamał piosenkarki, która w 2010 roku powróciła na scenę, a dwa lata później wydała solowy album „Ocalona”. W 2015 roku reprezentowała Polskę na 60. Konkursie Piosenki Eurowizji w Wiedniu.

Prywatnie Monika Kuszyńska od lipca 2011 roku jest żoną Jakuba Raczyńskiego. W lutym 2017 roku na świat przyszedł ich syn Jeremi.

Monika Kuszyńska urodziła drugie dziecko

Od kilku miesięcy spekulowało się na temat drugiej ciąży artystki, zwłaszcza gdy ogłosiła, że przez jakiś czas nie będzie udzielała wywiadów. Okazało się, że podejrzenia były słuszne. W środę, 19 grudnia Monika opublikowała na Facebooku post, w którym dzieli się z fanami swoim szczęściem. Została mamą po raz drugi, tym razem na świat przyszła córka. Rodzice wybrali już imię dla swojej pociechy. Siostra Jeremiego nazywać się będzie Kalina. Kuszyńska opublikowała również urocze zdjęcie małej dziecięcej dłoni i podziękowania dla zespołu lekarzy i pielęgniarek, którzy przyjmowali poród. Artystce i małej Kalinie życzymy wszystkiego najlepszego.

Post Moniki Kuszyńskiej
fot. facebook.com/monikakuszynskaofficial

RadioZET.pl/MF