Zamknij

Monika Kuszyńska usiadła za kółkiem po 10 latach. "Mogę poczuć się ponownie wolna i niezależna"

Sylwia Wamej
19.05.2020 12:48
Monika Kuszyńska
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Monika Kuszyńska podzieliła się ze swoimi fanami radosną informacją. Była gwiazda Varius Manx po 10 latach wsiadła za kółko. "Jestem przeszczęśliwa" - podkreśla Monika Kuszyńska.

Monika Kuszyńska wsiadła za kółko po 10 latach. Gwiazda pochwaliła się nagraniem z samochodu

Monika Kuszyńska nie ukrywa radości, bo wreszcie może wsiąść za kierownicę. Piosenkarka, która 14 lat temu uległa poważnemu wypadkowi, pochwaliła się w mediach społecznościowych, że znów może prowadzić auto.

"Właśnie jadę sobie na rehabilitację, co jest dla mnie wielkim wydarzeniem, bo nie byłam na niej już dwa miesiące. Ale, ale! Jak widzicie, jestem po lewej stronie samochodu, za kierownicą. Co jest jeszcze większym dla mnie wydarzeniem, bo już nie prowadziłam chyba 10 lat" - mówi Kuszyńska w opublikowanym w mediach społecznościowych wideo.

Gwiazda podkreśla, że bardzo cieszy się z odzyskanej wolności i niezależności.

"W tym roku bardzo chciałam to zmienić. Znów usiadłam za kółkiem i jestem tak bardzo szczęśliwa, że mogę ponownie poczuć się wolna i niezależna. To uczucie jest super" - powiedziała.

Monika Kuszyńska 14 lat temu miała poważny wypadek samochodowy

Monika Kuszyńska w wyniku wypadku, który miał miejsce 14 lat temu, straciła władzę w nogach. Gwiazda doznała przerwania rdzenia kręgowego, wskutek czego zostala sparaliżowana od pasa w dół. Samochód prowadzony przez kolegę z zespołu Moniki - Roberta Jansona, wpadł w poślizg. Muzyk stracił panowanie nad samochodem, zjechał na lewy pas i wjechał w drzewo.

Mimo że Monika Kuszyńska po wypadku zmaga się z niepełnosprawnością, spełnia się w roli piosenkarki, żony i mamy dwójki dzieci: syna Jeremiego i córeczki Kaliny.

Zagłosuj

Lubisz jeździć samochodem?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW