Zamknij

Monika Mazur jest w ciąży. Gwiazda "Na sygnale" spodziewa się pierwszego dziecka

Sylwia Wamej
12.05.2020 10:38
Monika Mazur
fot. Jacek Domiński/East News

Monika Mazur, gwiazda serialu "Na sygnale" jest w ciąży. Aktorka podzieliła się radosną nowiną z fanami z pośrednictwem mediów społecznościowych.

Monika Mazur jest w ciąży. Gwiazda TVP pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Monika Mazur, dziennikarka TVP i gwiazda serialu "Na sygnale" jest w ciąży. Gwiazda podzieliła się radosną nowiną z fanami, publikując wymowne zdjęcie ze swoim ukochanym - Tomaszem Chrapustą. Na fotografii wyraźnie widać zaokrąglony brzuszek gwiazdy "Na sygnale".

"Nadszedł moment, w którym z radością chcemy podzielić się z wami naszym szczęściem. Już niedługo nasza rodzina powiększy się. Czuję się świetnie i pomimo że z każdym dniem jestem coraz większa - mam wrażenie, że unoszę się nad ziemią"- napisała Monika.

W komentarzach nie zabrakło oczywiście gratulacji od fanów. Zdjęcie skomentowała m.in. Paulina Krupińska. "Wow, ale super wiadomość" - napisała.

Ojcem dziecka Moniki Mazur jest oczywiście jej ukochany - reżyser filmowy Tomasz Chrapusta. Monika i Tomasz poznali się na studiach w Krakowie. Para pobrała się w lipcu 2019 roku.

Baby-boom w polskim show-biznesie. Kto już wkrótce zostanie mamą?

Monika jest kolejną z polskich gwiazd, która dołączyła do grona przyszłych mam. W polskich show-biznesie nastał prawdziwy baby-boom. Dziecka spodziewają się m.in. Małgorzata Rozenek, Barbara Kurdej-Szatan i Maja Hyży.

RadioZet.pl/SW