Zamknij

Monika Miller nie do poznania. Wnuczka Leszka Millera zmieniła fryzurę [FOTO]

24.02.2021 13:12
Monika Miller
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Monika Miller uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Jej ciało pokrywają liczne tatuaż. Wnuczka Leszka Millera nie stroni również od piercingu. Tym razem Miller zdecydowała się na diametralną zmianę fryzury. Fani stwierdzili, że nowe uczesanie bardzo do niej pasuje.

Monika Miller słynie z bardzo wyrazistego wizerunku. Wnuczka byłego premiera Leszka Millera na co dzień mocno się maluje, a jej ciało pokryte jest licznymi tatuażami. Monice nieobcy jest również piercing. Teraz zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury.

Zobacz też: Monika Miller przeszła metamorfozę. Wnuczka Leszka Millera zmniejszyła biust [FOTO]

Monika Miller nie do poznania. Wnuczka Leszka Millera zmieniła fryzurę [FOTO]

Miller do tej pory nosiła długie blond włosy, które postanowiła zamienić na cieniutkie dready. Monikę na najnowszej fotografii ciężko poznać, jednak fani niemal jednogłośnie stwierdzili, że taka fryzura bardzo do niej pasuje. "Mega pasują", "Pięknie! Włosy pasują do Twojego stylu i mocnego charakteru, miło się patrzy na Twoje zmiany i oryginalny styl", "brawo za odważną zmianę. Wyglądasz naprawdę super"- podkreślali internauci.

Monika Miller zaistniała w polskim show-biznesie kilka lat temu, gdy słynny dziadek polityk zamieścił zdjęcie wytatuowanej wnuczki w mediach społecznościowych. Odważny wygląd Moniki i jej barwna osobowość spodobały się producentom "Tańca z gwiazdami", którzy zaprosili ją do udziału w programie. U boku Jana Klimenta zajęła piąte miejsce. Monikę Miller widzowie mogą oglądać również w serialu Polsatu "Gliniarze".