Zamknij

Monika Miller przeszła metamorfozę. Wnuczka Leszka Millera zmniejszyła biust [FOTO]

Sylwia Wamej
01.06.2020 08:57
Monika Miller przeszła metamorfozę. Wnuczka Leszka Millera zmniejszyła biust [FOTO]
fot. Adam Jankowski/ Reporter/East News

Monika Miller zdecydowała się na operację. Wnuczka Leszka Millera i uczestniczka "Tańca z gwiazdami" zmniejszyła biust. Na Instagramie zdradziła, dlaczego zdecydowała się na zabieg.

Monika Miller zmniejszyła biust. Zdradziła, dlaczego zdecydowała się na operację

Monika Miller zmniejszyła biust. Wnuczka Leszka Millera pochwaliła się metamorfozą na swoim Instagramie. Zdradziła, że jej piersi są mniejsze o kilka rozmiarów.

"Obiecałam wam wyjaśnienie. No więc, I feel like an abc, cuz in one night I went from F to C " - napisała Monika. 25-latka z miseczki F przeszła do C i jak podkreśla, w nowym rozmiarze czuje się bardzo dobrze. Monika Miller zdecydowała się na operację z powodów zdrowotnych, przede wszystkim ze względu na jej kręgosłup.

"Mój kręgosłup jest teraz bardzo szczęśliwy" - napisała Monika Miller. Wnuczka Leszka Millera zdecydowała się też na nowy kolor włosów.  Jeszcze niedawno była blondynką. Z kolei teraz postawiła na ciemny kolor, w którym wygląda bardzo dobrze.

Fani w komentarzach komplementują nowy wygląd Moniki Miller. Niektórzy nie dowierzają, że Monika przed zabiegiem miała tak spory rozmiar piersi i pytają, czy jej biust jest naturalny. "Te F to były naturalne"? - dopytują fanki. Miller zdradziła, że tak duży rozmiar biustu wynikał z jej problemów z wagą.

Monika Miller cierpiała na bulimię. Opowiedziała o swojej chorobie

Monika Miller nie ukrywa, że miała problemy z odżywianiem i walczyła z bulimią. Przyznała, że w przeszłości ważyła kilka kilogramów więcej, niż jej koleżanki ze szkoły. Chciała być modelką, jednak krąglejsze dziewczyny nie za bardzo były wtedy brane pod uwagę w branży modelingu. Dlatego Monika postanowiła schudnąć i nabawiła się bulimii.

"Bliscy mówili, że jestem chora, ale chciałam schudnąć. Przez cały dzień tylko piłam, a gdy cokolwiek zjadłam, od razu biegłam to zwymiotować. Ale waga spadała, a ja mogłam pochwalić się zdjęciami szczuplejszej sylwetki" - mówiła w rozmowie z Wp.pl.

Zagłosuj

Jesteś zadowolony/ a ze swojego wyglądu?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW