Zamknij

Monika Miller w bikini. Odważne zdjęcie wnuczki Leszka Millera [FOTO]

23.07.2021 10:17
Monika Miller
fot. VIPHOTO/East News

Monika Miller opublikowała zdjęcie, do którego zapozowała w skąpym bikini. Artystka i wnuczka Leszka Millera odpowiedziała w ten sposób na negatywne komentarze na temat jej wyglądu. "Osoby, które takich sformułowań używają, powinny się wstydzić" - podsumowała.

Monika Miller zdobyła rozpoznawalność jako wnuczka polityka i byłego premiera Leszka Millera. Młoda gwiazda wzbudziła zainteresowanie mediów kontrowersyjnym, nietypowym wyglądem i licznymi tatuażami na całym ciele. Często poruszała także tematy związane ze zdrowiem psychicznym czy seksualnością. Jak sama przyznała, jest panseksualna, a więc w relacjach z drugą osobą nie liczy się dla niej płeć, a jedynie charakter.

Teraz celebrytka postanowiła zwrócić uwagę na temat samoakceptacji. Monika Miller sama często mierzy się z negatywnymi komentarzami na swój temat. Najnowszym zdjęciem w bikini i dołączonym do niego opisem artystka wsparła ruch ciałopozytywności.

Monika Miller w bikini [ZDJĘCIE]

Monika Miller opublikowała zdjęcie, do którego zapozowała w skąpym stroju kąpielowym. Zwróciła także uwagę na nieprzyjemne komentarze, z którymi wiele kobiet musi mierzyć się na plaży, zakładając na siebie bikini. Artystka podkreśla jednak, że te słowa nie powinny ich zawstydzać. Wręcz przeciwnie, to hejterzy mają prawdziwy powód do wstydu.

- "Nie no mogłaby schudnąć, jak chce tak się pokazywać", "żeby chodzić w bikini to najpierw trzeba mieć co pokazać", "ale balony", etc... Myślicie, że to słowa wyjęte z horroru? Otóż nie. To obrzydliwe zwroty, które można usłyszeć, spędzając czas nad polskim morzem. Jeśli ktoś z was poczuł się zawstydzony, bo usłyszał taki tekst, to pamiętajcie, że wstydzić to powinny się mówić osoby, które takich sformułowań używają. My jedynie możemy wierzyć w to, że kiedyś zmądrzeją. Oby - napisała Monika Miller.

Zgadzacie się z nią?