Zamknij

Monika Miller pokazała seksowną bieliznę. Tak świętuje urodziny? [FOTO]

10.08.2020 19:36
Monika Miller pokazała bieliznę
fot. Instagram:@monika.milller

Monika Miller, znana z "Tańca z gwiazdami" wnuczka Leszka Millera, pokazała w sieci seksowną bieliznę. Modelka obchodzi urodziny, prawdopodobnie więc pochwaliła się odważnym prezentem. Życzenia jubilatce złożył w mediach społecznościowych dumny dziadek.

Monika Miller zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Choć nie udało jej się wygrać, jej występy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uwagę przykuwały tylko jej taneczne popisy, ale także wygląd, który, choć wzbudza wiele kontrowersji, znalazł grono oddanych fanów. Monika od 15. roku życia pasjonuje się sztuką tatuażu i z chęcią ozdabia swoje ciało coraz to nowymi projektami. Kolorowa skóra w połączeniu z kolczykami i często odważnymi fryzurami czynią ją niezwykle charakterystyczną i barwną postacią. Nic dziwnego, że z powodzeniem działa w branży modelingu alternatywnego. Nie bez znaczenia są też powiązania rodzinne Moniki, jej dziadkiem jest bowiem były premier Leszek Miller.

Monika Miller chętnie dzieli się swoimi stylizacjami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie możemy obserwować zarówno efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych, często bardzo odważnych, jak i prywatne zdjęcia Miller. Monika nie boi się także szczerych wyznać, przyznała się między innymi do tego, że walczy z depresją i bierze leki. Najnowsze fotografie, jakie mogliśmy oglądać na Instastory modelki, łącza się jednak z o wiele milszym wydarzeniem.

 Monika Miller przeszła metamorfozę. Wnuczka Leszka Millera zmniejszyła biust [FOTO]

Monika Miller skończyła 25 lat. Pokazała zdjęcia bielizny

Leszek Miller na swoim profilu na Tweeterze opublikował post, w którym chwali się zdjęciem ukochanej wnuczki i informuje, że niebawem złoży jej urodzinowe życzenia. Monika kończy bowiem 25 lat.

- Monika w brokacie. Za chwilę złożę swojej wnuczce życzenia urodzinowe. Zapowiada się piękny dzień! - czytamy w poście polityka.

Najwyraźniej nie tylko były premier nie zapomniał o święcie Moniki. Sama jubilatka opublikowała zdjęcie, na którym możemy podziwiać zestaw czarnej, seksownej bielizny oraz piękny bukiet róż. Wszystko wskazuje na to, że to urodzinowe prezenty. Nie wiadomo, od kogo pochodzi podarunek, ale z pewnością ma szansę zostać elementem jednej ze stylizacji Moniki. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Monika Miller dostała bieliznę
fot. Instagram:@monika.milller