Zamknij

Monika Miller wystąpi w serialu Polsatu. Dołącza do obsady "Gliniarzy"

04.08.2020 22:05
Monika Miller
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

Monika Miller dołączy do obsady 9. sezonu serialu "Gliniarze". Na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się nowym aktorskim wyzwaniem.

Monika Miller to jedna z najbardziej barwnych postaci w polskim show-biznesie. Wnuczka byłego premiera Leszka Millera jest artystką, modelką oraz piosenkarką. Stawia także coraz śmielsze kroki w kierunku aktorstwa. Teraz na swoim profilu na Instagramie potwierdziła, że dołączy do obsady serialu Polsatu "Gliniarze". Wcieli się w postać Żanety Kujawskiej - specjalistki od cyberprzestępczości.

- Od dziś już oficjalnie! Bardzo się cieszęm że mogłam dołączyć do rodziny @gliniarze @polsatofficial. Mam nadzieję, że tak samo jak ja nie możecie się już doczekać nowego sezonu! - napisała pod opublikowanym zdjęciem.

Zobacz także: Monika Miller przeszła metamorfozę. Wnuczka Leszka Millera zmniejszyła biust [FOTO]

Monika Miller dołącza do obsady serialu "Gliniarze"

Producenci w 9. sezonie "Gliniarzy" przygotowali dla widzów wiele nowości. Bohaterowie serialu przeniosą się do nowego Centralnego Biura Policji, gdzie będzie ich czekało wiele nietypowych, zagadkowych spraw.

Nowe odcinki serialu pojawią się na Polsacie już w drugiej połowie października 2020. Obecnie wciąż trwają zdjęcia do nadchodzącego sezonu - produkcja zapewnia jednak, że praca na planie zorganizowana jest z uwzględnieniem obowiązujących wymogów sanitarnych

Będziecie oglądać nowe odcinki "Gliniarzy"?