Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Monika Miller zagra w filmie. W kogo wcieli się wnuczka Leszka Millera?

23.09.2018 11:41

Do tej pory Monika Miller znana była jako modelka alternatywna, a przed kamerą wystąpiła jedynie w teledysku jednego z polskich zespołów elektronicznych. Teraz przed wnuczką Leszka Millera o wiele większe wyzwanie. Właśnie przygotowuje się do swojej pierwszej roli filmowej.

Monika Miller zagra w filmie. W kogo wcieli się wnuczka Leszka Millera? fot. Instagram:@monicamiller_official

Monika Miller, wnuczka Leszka Millera, do tej pory znana była głównie z kontrowersyjnego wyglądu. 23-latka nie stroni od odważnego wizerunku, piercingu i tatuaży, które podobno sama projektuje. To właśnie dzięki charakterystycznemu stylowi rozpoczęła się jej kariera modelki alternatywnej. Monika pojawiła się także w teledysku elektronicznej grupy Czeluść. Nigdy wcześniej nie pracowała jednak na planie filmowym. Przed nią pierwsze tego typu wyzwanie. Miller pojawi się w produkcji "Raz, jeszcze raz", gdzie wystąpi u boku między innymi Piotra Cyrwusa oraz braci Mroczek. Kogo zagra?

Filmowa rola Moniki Miller

Na Monikę Miller czekało nie tylko wyzwanie czysto aktorskie. Przygotowania do roli wymagały również tygodni ciężkich treningów. Jak donosi "Super Express", ma wcielić się w bokserkę, musiała więc poznać choć podstawy tego sportu. Jednak na jej profilu na Instagramie możemy zobaczyć zdjęcie, z którego wynika, że ma świetną nauczycielkę. Na fotografii z podpisem "przygotowania do filmu z najcudowniejszą trenerką ever", obok Moniki zobaczyć możemy Iwonę Guzowską. Pod okiem wielokrotnej Mistrzyni Świata w boksie i kick-boxingu przyszła aktorka z pewnością bardzo szybko się uczy techniki bokserskiej. 

"Raz, jeszcze raz" zapowiadana jest jako komedia omyłek, opowiadająca historię paczki znajomych, która spotyka się po latach. Premiera produkcji zapowiadana jest na 2019 rok. Z pewnością wielu widzów ciekawi, jak w swoim aktorskim debiucie poradzi sobie Monika Miller.

RadioZET.pl/se.pl/MF

Oceń