Zamknij

Monika Miller zakochana. Pokazała nowego chłopaka. "Żyliśmy nadzieją" [FOTO]

Maciej Friedrich
14.06.2021 14:44
Monika Miller
fot. Piotr Molecki/East News

Monika Miller, wnuczka Leszka Millera, pokazała swojego chłopaka w mediach społecznościowych. Z powodu pandemicznych obostrzeń bardzo długo nie mogła spotkać się z pochodzącym z Holandii ukochanym. Kim jest Mathijs i czym się zajmuje?

Monika Miller to popularna polska modelka alternatywna, influencerka, piosenkarka i aktorka. Wnuczka byłego premiera Leszka Millera jest jedną z najbardziej barwnych postaci w krajowym show-biznesie. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego wyglądu - Monika uwielbia ozdabianie swojego ciała tatuażami i drapieżny wizerunek. Dużą popularność przyniósł jej udział w "Tańcu z gwiazdami", stała się także jedną z gwiazd serialu "Gliniarze" emitowanego przez stację Polsat. Realizuje się także jako wokalistka, a niebawem usłyszymy jej singiel "Euforia", w którym zaśpiewa z Joanną "Rudą" Lazer znaną z zespołu Red Lips.

Jednak rozwój kariery muzycznej to dla Moniki nie wszystko. Miller od ponad dwóch lat jest w związku z Holendrem Mathijsem, jednak pandemiczne obostrzenia sprawiły, że para nie widziała się przez ponad pół roku. Być może właśnie dlatego, kiedy udało im się spotkać, szczęśliwa celebrytka postanowiła po raz pierwszy pochwalić się zdjęciem ze swoim chłopakiem.

ZOBACZ TAKŻE:  Dominika Tajner znów jest zakochana. Była żona Wiśniewskiego nie kryje szczęścia

Monika Miller pokazała chłopaka. Przez pandemię nie mogli się widywać

Na profilu Moniki Miller pojawiło się zdjęcie, na którym możemy obserwować 26-latkę w objęciach ukochanego. W opisie fotografii nawiązała do zapowiadanej piosenki.

- Czym dla Was jest euforia? Dla mnie euforią było zobaczyć ostatnio po prawie roku osobę, którą kocham. Przez wiele miesięcy żyliśmy nadzieją na spotkanie nie wiedząc cały czas kiedy to będzie możliwe. Już jutro odsłonię przed Wami kolejne karty związane z moim najnowszym singlem - Euforia. Premiera w czwartek 17.06.2021 - czytamy.

Portal Pomponik postanowił dowiedzieć się więcej o ukochanym Miller oraz ich rozłące. Okazało się, że pierwszy raz rozmawiali ze sobą za pośrednictwem aplikacji.

- Miałam w końcu tydzień urlopu, więc natychmiast zrobiłam wszystkie testy, jestem po szczepieniach, więc od razu, jak torpeda tam pojechałam, żeby mieć jak najwięcej czasu dla Mathijsa (...) Poznaliśmy się w Warszawie przez przypadek. On był na studiach na Koźmińskim, coś jak Erasmus, ale nie do końca. On myślał, że ja jestem w Holandii, ja też myślałam, że on jest w Holandii, ale jednak obydwoje byliśmy w Warszawie i się spotkaliśmy - opisywała.

Chłopak Moniki studiował zarządzanie, obecnie jednak realizuje się w gastronomii - jest kelnerem, kucharzem i menadżerem restauracji. Monika zdradziła, że jest bardzo szczęśliwa, a ich związek kwitnie.

- Miłość jest dużo większa niż była przed pandemią. Oczywiście mieliśmy jakieś słabsze chwile jak każda para, ale wyszło na dobre. On w ogóle jest osobą mega pozytywną, chyba nigdy w życiu nie miał doła, więc z jego strony nigdy nie było problemów, raczej z mojej - czytamy.

Zakochanym pozostaje życzyć szczęścia i częstszych spotkań.