Zamknij

Monika Miller złamała żebro na treningu do "Tańca z gwiazdami". Co z jej udziałem w programie?

Judyta Wanicka
06.09.2019 17:06
Monika Miller
fot. Mateusz Jagielski/EASTNEWS

Monika Miller doznała kontuzji podczas przygotowań do "Tańca z gwiazdami". Wnuczka Leszka Millera złamała żebro podczas jednego z treningów. Na swoim Instastory zamieściła relację z kliniki ortopedycznej. Czy złamane żebro wykluczy Monikę Miller z udziału w programie?

Monika Miller złamała żebro przed "Tańcem z gwiazdami"

Monika Miller jest jedną z uczestniczek 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Wnuczka Leszka Millera od kilku tygodni intensywnie trenuje pod okiem Jana Klimenta, który został jej tanecznym partnerem. Przed nią pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami". Program wraca na antenę w piątek, 13 września. Monika ma już przećwiczone układy, które zaprezentuje na parkiecie przed Iloną Pavlovć, Michałem Malitowskim i Andrzejem Grabowskim. Pech chciał, że przed rozpoczęciem programu gwiazda uległa kontuzji.

Tydzień przed premierą programu Monika Miller poinformowała, że podczas treningu złamała żebro. Na swoim InstaStory zamieściła relację z kliniki ortopedycznej. Okazało się, że przez forsowne figury taneczne wnuczka Leszka Millera nadwyrężyła sobie żebro. Jak powiedziała menedżerka gwiazdy, ból utrzymywał się przez kilka tygodni, lecz Monika zbytnio się nim nie przejmowała, sądząc, że to kwestia przetrenowania.

Monika Miller wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

Fani zastanawiają się, czy kontuzjowana Monika Miller zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". W końcu pęknięte żebro musi się zrosnąć, a do premiery został zaledwie tydzień. Na szczęście okazuje się, że uraz nie jest na tyle poważny, by celebrytka musiała rezygnować z udziału w show. Monika Miller zapewniła widzów, że wystąpi w "Tańcu z gwiazdami".

Tak. Będę nadal w "Tańcu z Gwiazdami", bo z tym złamanym żebrem tańczę już trzy tygodnie i nawet o tym nie wiedziałam. Teraz zaczęło mnie boleć bardziej, ale nic się z tym nie da zrobić, więc tańczyć i tak dalej będę - powiedziała w relacji.

Gwiazda nie powinna jednak się forsować, dlatego czekają ją dwa dni przerwy w treningach.

Zagłosuj

Będziesz kibicować Monice Miller w "Tańcu z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW