Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Monika Miller złamała żebro na treningu do "Tańca z gwiazdami". Co z jej udziałem w programie?

06.09.2019 17:06

Monika Miller doznała kontuzji podczas przygotowań do "Tańca z gwiazdami". Wnuczka Leszka Millera złamała żebro podczas jednego z treningów. Na swoim Instastory zamieściła relację z kliniki ortopedycznej. Czy złamane żebro wykluczy Monikę Miller z udziału w programie?

Monika Miller fot. Mateusz Jagielski/EASTNEWS

Monika Miller złamała żebro przed "Tańcem z gwiazdami"

Monika Miller jest jedną z uczestniczek 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Wnuczka Leszka Millera od kilku tygodni intensywnie trenuje pod okiem Jana Klimenta, który został jej tanecznym partnerem. Przed nią pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami". Program wraca na antenę w piątek, 13 września. Monika ma już przećwiczone układy, które zaprezentuje na parkiecie przed Iloną Pavlovć, Michałem Malitowskim i Andrzejem Grabowskim. Pech chciał, że przed rozpoczęciem programu gwiazda uległa kontuzji.

Tydzień przed premierą programu Monika Miller poinformowała, że podczas treningu złamała żebro. Na swoim InstaStory zamieściła relację z kliniki ortopedycznej. Okazało się, że przez forsowne figury taneczne wnuczka Leszka Millera nadwyrężyła sobie żebro. Jak powiedziała menedżerka gwiazdy, ból utrzymywał się przez kilka tygodni, lecz Monika zbytnio się nim nie przejmowała, sądząc, że to kwestia przetrenowania.

Monika Miller wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

Fani zastanawiają się, czy kontuzjowana Monika Miller zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". W końcu pęknięte żebro musi się zrosnąć, a do premiery został zaledwie tydzień. Na szczęście okazuje się, że uraz nie jest na tyle poważny, by celebrytka musiała rezygnować z udziału w show. Monika Miller zapewniła widzów, że wystąpi w "Tańcu z gwiazdami".

Tak. Będę nadal w "Tańcu z Gwiazdami", bo z tym złamanym żebrem tańczę już trzy tygodnie i nawet o tym nie wiedziałam. Teraz zaczęło mnie boleć bardziej, ale nic się z tym nie da zrobić, więc tańczyć i tak dalej będę - powiedziała w relacji.

Gwiazda nie powinna jednak się forsować, dlatego czekają ją dwa dni przerwy w treningach.

Zagłosuj

Będziesz kibicować Monice Miller w "Tańcu z gwiazdami"?

RadioZET.pl/JW

Oceń