Zamknij

Monika Miller zmniejszyła biust. Pokazała się w bikini "lżejsza" o dwa rozmiary [FOTO]

09.09.2020 15:35
Monika Miller
fot. Mateusz Jagielski/East News

Monika Miller zmniejszyła biust o dwa rozmiary. Wnuczka Leszka Millera pokazała nowy dekolt w stroju kąpielowym. Jak wygląda Monika Miller po operacji zmniejszenia piersi? 

Monika Miller pochwaliła się zgrabną figurą na plaży. 25-letnia wnuczka Leszka Millera, która wzięła udział w 10. edycji "Tańca z gwiazdami", niedawno zdecydowała się zmniejszyć biust. Jak tłumaczyła, zrobiła to ze względów zdrowotnych, ponieważ dokuczały jej bóle kręgosłupa. W wyniku zabiegu dekolt celebrytki stopniał z rozmiaru F do C. Monika zdążyła pochwalić się już rezultatem na Instagramie, ale dopiero na wakacjach, gdy opalała się w stroju dwuczęściowym, dało się zauważyć wyraźną różnicę. 

Problemy z kręgosłupem to nie jedyna przypadłość, z jaką zmagała się wnuczka byłego premiera. Jako nastolatka walczyła z nadwagą, ponieważ marzyła o karierze modelki. Niestety skończyło się na zaburzeniach odżywiania i leczeniu bulimii. Niedawno Monika wyznała, że przyjmuje leki na depresję i PTSD. Problemy ze sferą emocjonalną pojawiły się u niej po nagłej stracie ojca, który popełnił samobójstwo w sierpniu 2018 roku. 25-latka skarżyła się również na problemy ze strunami głosowymi, których nabawiła się po przebytym krztuścu. Mówiła, że jeśli guzki na strunach głosowych nie znikną, będzie musiała pożegnać się z marzeniami o śpiewaniu. 

Monika Miller została aktorką. Wnuczka Leszka Millera zagra w serialu Polsatu "Gliniarze"

Monika Miller zmniejszyła biust o dwa rozmiary 

Była uczestniczka "Tańca z gwiazdami" odsłoniła ciało na plaży podczas wakacji na Krecie. Obcisły strój dwuczęściowy zdradzał, że biust Moniki Miller jest wyraźnie skromniejszy niż kiedyś. Co ciekawe, 25-latka nigdy wcześniej nie powiększała piersi, a miseczka F, którą miała przed operacją, była jej naturalnym rozmiarem. Obecnie gwiazda czuje się świetnie i jest w pełni zadowolona z nowego dekoltu.

Posłuchaj podcastu