Zamknij

Monika Mrozowska wyprawiła baby shower. Gwiazdy "Rodziny zastępczej" na wspólnym zdjęciu [FOTO]

23.11.2020 16:47
Monika Mrozowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Monika Mrozowska wyprawiła baby shower, na którym pojawiły się między innymi gwiazdy znane z "Rodziny zastępczej". Aktorka w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia z imprezy, na których możemy zobaczyć jej serialowe przybrane siostry.

Monika Mrozowska to popularna polska aktorka, której największą popularność przyniosła rola Majki Kwiatkowskiej w uwielbianym przez widzów serialu " Rodzina zastępcza", w którym występowała u boku między innymi Piotra Fronczewskiego, Gabrieli Kownackiej i Maryli Rodowicz. Po zakończeniu emisji produkcji nie porzuciła kariery, obecnie możemy oglądać ją jako Natalię w "Sprawiedliwi. Wydział Kryminalny", w 2020 roku pojawiła się także w "Klanie" i "Przyjaciółkach". Aktorka jednak wiele czasu i energii wkłada w wychowanie trójki dzieci i niecierpliwie oczekuje pojawienia się na świecie kolejnej pociechy.

Prywatnie Monika Mrozowska jest matką trójki dzieci. Ze związku z Maciejem Szaciłłą ma dwie córeczki, Karolinę i Jagodę, ojcem jej syna Józefa jest natomiast Sebastian Jaworski. Niebawem gwiazda "Rodziny zastępczej" po raz czwarty zostanie mamą. Swoją radością dzieli się z fanami, publikując ciążowe zdjęcia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Mogliśmy już oglądać ciążowe zdjęcie w bikini, pokazując ciążowy brzuszek, odniosła się do protestów kobiet. Teraz z kolei podzieliła się z wielbicielami efektami sesji fotograficznej z jej baby shower. Okazało się, że gościły na nim między innymi inne gwiazdy "Rodziny zastępczej".

ZOBACZ TAKŻE: Monika Mrozowska odpowiedziała internautce na gratulacje. Jej słowa mogą zaskoczyć

Monika Mrozowska wyprawiła baby shower. Bohaterki "Rodziny zastępczej" na zdjęciu z imprezy

Na profilu Moniki Mrozowskiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia z baby shower, w którym wzięły udział między innymi jej serialowe przybrane siostry: Misheel Jargalsaikhan i Aleksandra Szwed. Była to niezwykła okazja, by po latach obejrzeć gwiazdy "Rodziny zastępczej" na wspólnej fotografii.

- Mieć takie dziewczyny wokół siebie, to skarb na miarę Złotego Pociągu. Tylko jego nikt do tej pory nie odnalazł, a one są z krwi (z małą domieszką alkoholu) i kości! I są pełne kobieco-siostrzanej miłości! Babeczki moje kochane, zazdrości mi Was nawet moja Mama! Dziękuję za wszystko! - podziękowała przyjaciółkom Mrozowska.

Monika zdradziła także, że to nieostatnia impreza, jaką ma zamiar wyprawić.

- A nieobecnym (których bardzo mi brakowało) przypominam, że w planach jest kolejne "spotkanie", które nastąpi, gdy znowu bezpiecznie będziemy mogły opuszczać granice naszego kraju. Lovja! Wasza "Matka Karmiąca”. Regularnie, co godzinę - czytamy.