Zamknij

Monika Mrozowska jest w ciąży. Pokazała ciążowy brzuszek

15.09.2020 14:06
Monika Mrozowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Monika Mrozowska pochwaliła się radosną nowiną. Aktorka "Rodziny zastępczej" spodziewa się kolejnego, czwartego już dziecka. Na Instagramie pokazała ciążowy brzuszek i opisała, jak wyglądał dla niej ten ostatni czas.

Monika Mrozowska kilka lat temu porzuciła miejskie życie o razem z dziećmi osiadła w domku niedaleko Warszawy. Znana ze swojego zamiłowania do zdrowego stylu życia i smacznej kuchni aktorka właśnie na tym skoncentrowała swoje zawodowe życie. Pracuje właśnie m.in. nad książką ze zdrowymi przepisami, która już niebawem będzie mieć swoją premierę. Sprawdza się tez jako influencerka. Pracę łączy z opieką nad trójką dzieci: Karoliną, Jagodą i Józefem.

Teraz okazuje się, że Mrozowska spodziewa się kolejnego dziecka. Informację o ciąży długo ukrywała przed mediami, ale wreszcie zdecydowała się ciążowym brzuszkiem pochwalić. Na Instagramie zamieściła post w obcisłej sukience, która uwidacznia krągłości.

Monika Mrozowska jest w ciąży

Wraz ze zdjęciem aktorka opublikowała długą wypowiedź, w której nie omieszkała zauważyć, że jak tylko się chce utrzymać ciążę w tajemnicy, to można. 40-letnia Mrozowska znana jest z tego, że chroni swoją prywatność i nieczęsto o niej opowiada. Widać jednak, że radosnej nowiny nie chciała dłużej ukrywać.

"Jestem w ciąży. Połowę tego „błogosławionego stanu” udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu" - napisała.

Pod postem Mrozowskiej pojawiły się liczne gratulacje, m.in. od Lary Gessler, Anety Zając czy Beaty Sadowskiej.

My również przesyłamy gratulacje.

RadioZET.pl/AS