Zamknij

Monika Mrozowska karmi piersią. Aktorka pokazała zdjęcie z synem [FOTO]

25.01.2021 16:38
Monika Mrozowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Monika Mrozowska niedawno została mamą po raz czwarty. Aktorka powitała na świecie kolejnego syna - Lucjana. Teraz postanowiła pokazać chłopca na Instagramie, publikując wyjątkowy, intymny kadr z karmienia piersią. Przy okazji podzieliła się z internautami szczegółami trudnego porodu.

Monika Mrozowska niedawno powitała na świecie swoje czwarte dziecko. Chłopiec, który przyszedł na świat 9 stycznia 2021 w Instytucie Matki i Dziecka, otrzymał imię Lucjan. Aktorka opublikowała kilka pierwszych zdjęć synka, w tym takie, na którym pokazuje, jak karmi piersią. Przy okazji postanowiła opowiedzieć o nieujawnionych do tej pory szczegółach porodu. Okazuje się, że 40-letnia mama przeszła operację podwyższonego ryzyka.

- 9.01.2021 przyszedł na świat Lucjan Maciej A.L. A ponieważ poród odbywał się przez cesarskie cięcie i był planowaną operacją podwyższonego ryzyka (stan po 3 cc) to chciałabym przede wszystkim podziękować tym wpisem wszystkim osobom, które przyczyniły się do szczęśliwego finału, który nastąpił we wtorek dokładnie o 8:50... - zaczęła swój wpis Monika Mrozowska.

Zobacz także:  Monika Mrozowska pokazała szokujące wpisy. Hejterzy zaatakowali jej nowo narodzonego synka

Monika Mrozowska pokazała najmłodszego synka [ZDJĘCIE]

Monika Mrozowska zdradziła, że w związku z trudną, ryzykowną operacją przygotowano nawet krew do transfuzji, jednak na szczęście poród zakończył się bez komplikacji. Gwiazda podziękowała lekarzowi i reszcie personelu medycznego, który zadbał o nią w tym czasie.

- Trafiłam do dr Tadeusza Issata (któremu też dziękuję po stokroć), który pięknie doprowadził mnie do końca ciąży i... razem z zespołem fantastycznych osób dokonał w moim przekonaniu, rzeczy niemożliwej... Tak poprowadził cesarskie cięcie, że przy mocno ograniczonej możliwości pozytywnego finału (była przygotowana nawet krew do ewentualnej transfuzji) cała operacja zakończyła się z wynikiem mojej minimalnej utraty krwi (raptem 350 ml) - dodała.

Zdjęcie aktorki z synkiem wzruszyło jej fanów, podobnie jak szczery wpis. W komentarzach przesyłają gratulacje i życzą dużo zdrowia mamie oraz jej pociechom.