Zamknij

Monika Mrozowska o macierzyństwie z czwórką dzieci: "Jazda bez trzymanki"

15.02.2021 10:47
Monika Mrozowska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Monika Mrozowska jest mamą czwórki dzieci. Na początku tego roku aktorka urodziła synka Lucka. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Mrozowska zdradziła, m.in. jak ostatnia ciąża różniła się od poprzednich. Opowiedziała też, jak na wiadomość o młodszym braciszku zareagowała trójka pozostałych pociech.

Monika Mrozowska na początku 2021 roku przywitała na świecie czwarte dziecko - synka Lucka. Gwiazda chętnie relacjonuje macierzyństwo bez "lukru" w swoich mediach społecznościowych. Ostatnio w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o byciu mamą pokaźnej gromadki. Zdradziła, jak czwarta  ciąża różniła się od pierwszej sprzed 18 lat.

Zobacz też:  Monika Mrozowska szczerze o połogu. "Czuję się jak potrącona przez TIR-a"

 Monika Mrozowska o macierzyństwie z czwórką dzieci: "Jazda bez trzymanki"

"Więcej rzeczy można przyjąć z takim spokojem i bez niepotrzebnych nerwów. Od samego początku, od pobytu w szpitalu, poprzez te pierwsze dni i noce w domu - być może to powoduje ten stres u rodziców, że my nie wiemy, czego się spodziewać, bo nie wiemy, jak wygląda to macierzyństwo czy ojcostwo" - powiedziała Mrozowska w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Aktorka zdradziła też, jak na wiadomość o maleńkim braciszku zareagowała trójka jej dzieci. Najmniej entuzjastyczna była reakcja najstarszej córki - Karoliny.

"Ona najchętniej byłaby sama i miała całą rodzinę do swojej dyspozycji" - powiedziała Mrozowska. Aktorka dodała też, że wychowanie czwórki dzieci przypomina czasem "jazdę bez trzymanki", choć na szczęście jej pociechy są już samodzielne, a najstarsza córka ma 18 lat.

Gwiazda "Rodziny Zastępczej" zdradziła też, skąd wybór imienia Lucjan dla synka.

"Stanęło na porównaniu z Lucjanem Kydryńskim, który dla mnie jest klasą samą w sobie" - powiedziała.

RadioZet.pl