Zamknij

Monika Mrozowska po raz czwarty zostanie mamą? Gwiazda pokazała zaokrąglony brzuszek

03.09.2020 12:00
Monika Mrozowska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Monika Mrozowska po raz 4. zostanie mamą? Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z pokaźnym ciążowym brzuszkiem, co oczywiście wywołało lawinę spekulacji fanów. Jednak opis zdjęcia rozwiał wszystkie wątpliwości.

Monika Mrozowska po raz kolejny jest w ciąży? Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z pokaźnym ciążowym brzuszkiem. Niektórzy fani za wcześnie pospieszyli z gratulacjami. Jak się okazuje, ciążowe kształty to tylko charakteryzacja do nowego projektu, w którym gwiazda bierze udział. "Na planie Takie syn mi zrobił piękne zdjęcie Nie będę zdradzać szczegółów, ale... będzie gorąco" - wyjaśniła gwiazda "Rodziny zastępczej".

Monika Mrozowska w ciąży? Gwiazda pokazała zaokrąglone kształty

Monika Mrozowska prywatnie jest mamą trójki dzieci. Ze związku z Maciejem Szaciłłą aktorka ma dwie córki: Karolinę i Jagodę. Ze związku z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim Mrozowska doczekała się synka Józefa.

Mimo że dzieci są dla 40-letniej aktorki najważniejsze, stara się dbać też o swoje potrzeby. Pracuje i realizuje się na różnych polach zawodowych.

"W życiu potrzebna jest równowaga. Nie mogłabym zajmować się wyłącznie dziećmi" - mówiła aktorka w jednym z wywiadów. "Lubię robić z dziećmi wszystko. Jednak najważniejsze jest dla mnie to, by wiedziały, jak mocno je kocham i zawsze, cokolwiek by się nie stało, mogą na mnie liczyć” - wyznała w rozmowie dla Parenting.pl

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl